Witajcie. Piszę artykuły dla Fundacji Integralia, które są zamieszczane na dobrze pozycjonowanej stronie www.integralia.pl. Organizacja ta zajmuje sie aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych. Postanowiłam utworzyć nowy dział, gdzie chciałabym prezentować sylwetki bardzo zwykłych osób z niepełnosprawnością, które są aktywne zawodowo, mają swoje hobby, funkcjonują w określonej grupie społecznej.
Dlatego bardzo zależy mi na znalezieniu kogoś, kto zechciałby udzielić mi wywiadu - czyli po prostu opowiedzieć osobie. Myślę, że jest to dobra szansa dla tych, którzy chcieliby na przykład wypromować swoją stronę internetową, pochwalić się blogiem czy pokazać artykuł o sobie znajomym bądź rodzinie. A może są tu po prostu tacy, jak ja, którzy wierzą w to, że im częściej będziemy pokazywać i mówić o niepełnosprawności, w normalny sposób, tym szybciej społeczeństwo uzna nas za normalnych? To, co napiszę przekażę oczywiście do weryfikacji. Forma wywiadu do ustalenia. Może to być rozmowa telefoniczna, na skype, ale także jest możliwość odpowiadania na pytania w formie tekstowej.
Jeśli jest tu ktoś, kto zechciałby mi pomóc w tej sprawie, bardzo uprzejmie proszę o maila na adres:
zarczuk@gmail.com
Z góry dziękuję i liczę na odzew.
Dlatego bardzo zależy mi na znalezieniu kogoś, kto zechciałby udzielić mi wywiadu - czyli po prostu opowiedzieć osobie. Myślę, że jest to dobra szansa dla tych, którzy chcieliby na przykład wypromować swoją stronę internetową, pochwalić się blogiem czy pokazać artykuł o sobie znajomym bądź rodzinie. A może są tu po prostu tacy, jak ja, którzy wierzą w to, że im częściej będziemy pokazywać i mówić o niepełnosprawności, w normalny sposób, tym szybciej społeczeństwo uzna nas za normalnych? To, co napiszę przekażę oczywiście do weryfikacji. Forma wywiadu do ustalenia. Może to być rozmowa telefoniczna, na skype, ale także jest możliwość odpowiadania na pytania w formie tekstowej.
Jeśli jest tu ktoś, kto zechciałby mi pomóc w tej sprawie, bardzo uprzejmie proszę o maila na adres:
zarczuk@gmail.com
Z góry dziękuję i liczę na odzew.