Przychodzę do was z zapytaniem, czy byłoby jakiekolwiek zainteresowanie czymś, co dziś zacząłem tworzyć.
Mam już podstawy podstaw, czyli możliwość tworzenia, otwierania i zapisywania plików. Chodzi mi o taki
ładny, prosty, bez zbędnych wodotrysków edytor przeznaczony jedynie dla osób niewidomych...
Oczywiście edytor ten ma widzialny interface, gdyż produkuje go w oparciu o wxWidgets. Czyli byłby on
dostępny na Windowsie, Linuksie i Maku, o ile znalazłbym jakąkolwiek dogodną platformę do kompilacji.
Co ów edytor by umożliwiał w założeniach?
Odczyt i modyfikację plików tekstowych.
Odczyt i modyfikacje dokumentów rtf.
Odczyt i modyfikację dokumentów OTD
Odczyt i modyfikację dokumentów doc, docx.
odczyt dokumentów pdf.
Czy jest jakiekolwiek zainteresowanie owym projektem? Czymś, co pozwoli nam ładnie odczytać pdfy i wyświetlić
je w formie tekstu, bez zbędnej zabawy adobe readerem, czy innymi komerchowymi, płatnymi programami?
No i nietylko pdfy, tak jak pisałem wyżej.