Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 71 / 74 Następna

Kasia

#1401 ·

Bardzo ślicznie. Niech Rafałek rośnie i osiąga zbożne cele, bo dużo panienek mam na wydaniu :D

Kasia

#1402 ·

A, drodzy moi, bo ja nie wiem czy wy wiecie, ale w każdy poniedziałek w katedrze są nowe wyzwania do podjęcia. Jedne początkujący mogą robić, inne niekoniecznie, od wielu czynników to zależy, ale za ukończenie takiego wyzwania dostajecie 2 pd, nie pamiętam czy to było pisane tutaj. W tym tygodniu dla was na przykład byłoby dobre 7 wygranych rozgrywek w piłkę plażową, albo multi coś tam, daj 8 koncertów w przeciągu tygodnia. Jeśli tak macie porezerwowane to też jest dla was. Wystarczy w katedrze wejść w wyzwania i zaakceptować jakie się chce i zdążyć z wykonaniem w 7 dni :)

Kasia

#1405 ·

Ale regularne podejmowanie wyzwań, jeśli w danym tygodniu jest to możliwe, używanie kostki rubika, pilnowanie specjalnych dni, za które można dostać pd sprawi, że bardzo szybko rozwiniecie atrybuty waszej postaci.

Julitka

#1406 ·

A niech to szlag, mam zarezerwowane 7, ale na wrzesień. :D
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#1407 ·

A jak robić z kostką rubika?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1408 ·

Regularne używanie kostki daje szansę na dodatkowe pd w Niedzielę, oraz losowo poprawia lub pogarsza nastruj.

Kasia

#1409 ·

Tak. Kupujesz sobie kostkę rubika w kategorii zabawki.

Postukujacy

#1410 ·

Nie widać czy da PD jak jej używasz, ale widać, że nie da jak nie używasz.
INFP

Kasia

#1411 ·

zdjęcie dziadków jeszcze daje pd, ale można go raz na miesiąc używać.

Julitka

#1412 ·

Pytanko mam:
We wrześniu wybieram się do Wilna; powinnam zabrać z sobą swoje maleństwo, tzn. zarezerwować lot, czy też je zostawić w Warszawie?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1413 ·

To zależy od ciebie czy chcesz zabrać. Jeśli tak, to z jego postaci musisz mu zarezerwować lot. Vipy przy rezerwacji odrzutowca zaznaczają opcję zabierz dzieci pasażerów tego lotu, i w ten sposób kupują dziecku bilet.

Julitka

#1414 ·

Nie jestem VIPem. Mogę go zostawić bezpiecznie w domu? Nie będzie mu, że tak powiem, smutno? A może go dać do przedszkola?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1415 ·

Zostaw go w przefszkolu to będzie mu zdrowie i nastrój rusł. Tylko zrób to przez opcję w lokacji weź/lub zostaw dzieci.

Julitka

#1416 ·

Ok, dzięki. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

djdenismusic

#1417 ·

A mi smutno, Bo taka jedna zośka na kiju nie chce ze mną wejść w interakcje. Nie mam z kim rozmawiać o kapuście. Smuteczek.

Julitka

#1418 ·

A który Ty jesteś?
I jeżeli nie wywalisz tej sygnatury, to nie ma opcji, szowinistom i mizoginom dziękuję.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#1419 ·

Pytanie mam:
Przyjaciółka zaprosiła mnie na ślub; czy powinnam zabrać jakiś prezent dla pary młodej lub jakoś się przygotować?
#Anonimowe_Wyznania
xd
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

djdenismusic

#1420 ·

Julitko. Jam ci jest Robert kapuśniak. Najsmaczniejszy, ze wszystkich graczy tam grający. A c do sygnaturki, to chiba troszkię nie aktualne te twoje uwagi. :P
Poprzednia 71 / 74 Następna