Forum

World Of Chaos, kolejne, świetne chińskie MMO

Gry audio (dyskusja ogólna)

nuno69

#3 ·

Nie.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

nuno69

#5 ·

Przy pomocy translatora.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

pates

#6 ·

dokładnie, jest ricky. Jak ktoś chce też mogę podesłać tą grę
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nuno69

#7 ·

O to podeślij, masz lepszy upload z tego co wiem
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

nuno69

#10 ·

Link od Patesa działa, zedytowałem pierwszy post, aby zreflektować zmianę.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

exterminator

#11 ·

a jakbie skruty klawiszowe do ricki bo mam ale nie wiem co z tym robić jak ustawić itp.
Time to exterminate.

mojsior

#12 ·

w zasadzie skrutem który się przyda to nvda shift E, ktory to uruchamia tlumaczenie w czasie rzeczywistym.
W pierwszym polu radził bym ustawić autodetect czyli zdaje się że to pierwsza opcja od samej góry.
Co do języka na którym ma być wszystko tłumaczone to radzę ustawiać angielski gdyż tłumaczenie z chińskiego na polski jest tragiczne niczym życie w obozie czternastym.
Radził bym wam skorzystać z w tyczki clipcopy i klawiszem f12 kopiować sobie to co na tej liście się znajduje i tłumaczyć te opcje np qtranslatorem, bo nie pamiętam który na liście do język chiński

mojsior

#13 ·

co do samej gry, to jest to pierwsza gra, która mnie zachwyciła od pierwszego zagrania.
Nawigacja jest całkiem sensownie zrobiona nie jest monotomna i tak zautomatyzowana jak dreamland.
Sam system questów i interface jest przyjemny, na dźwięki bym nie narzekał bo to darmówka jest.
Acha nuno zapomniałeś wspomnieć o jednej istotnej rzeczy.
Nasz nick musi być wpisany w języku chińskim, no chyba że ja o czymś nie wiem i coś się w tej kwestii zmieniło, bo twórca obiecał dodać unicode.

mojsior

#14 ·

witajcie.
Dla tych którzy jeszcze nie grali albo mają opory żeby w to zagrać lub nie wiedzą jak i co zrobić zżeby wszystko działało nagrałem nieco obszerny podcast.
Tu macie linka
https://yadi.sk/d/Zk-ZlEkSQCQf3w

nuno69

#15 ·

O, dzięki @Mojsior
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

longshoot

#16 ·

weście tłumaczcie to na angielski a nie się trzba pieprzyć z jakimiś dziwnymi translatorami

mojsior

#17 ·

sam tłumacz tą grę jak takiś mądry albo napisz do twórcy.
To własnie jest postawa niewidomka typowego będę narzekał żer nikt nic nie robi a sam palcem nie kiwne.
Skoro dla ciebie to jest problem że musiz użyć translatora to nie graj i nie odbieraj przyjemności tym którym to problemu nie sprawia.

Mk242

#18 ·

Witam, czy da się jeszcze gdzieś pobrać tę gre? Bo Link w pierwszym poście nie działa, a chciałbym sprubować zagrać w tą grę.

mojsior

#19 ·

nie da sie, gra spadła z rowerka.