Forum

screaming strike2

Gry audio (dyskusja ogólna)

1 / 2 Następna

balteam

#1 ·

Powstała nowa wersja screaming strike, jest to prosta gra, chodzę lewo środek prawo, rozwalam jak najwięcej wrogów spacją.
w nowej wersji dodano wiele dźwięków zabijanych wrogów, nowy tryb.
testujcie, chwalcie sięwynikami, ewentualnymi błędami.
poniżej link, wejdziecie i będzie download. jak pobierzecie grę to któryś z przycisków po otworzeniu pliku exe wciskacie i gra na dysku c w folderze nyan coś tam się instaluje.
https://www.nyanchangames.com/softs/ss2.html
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#2 ·

Można modyfikować paczki wrogów. Uwieeeeelbiam tą grę w tej wersji.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#3 ·

Jeah, w normal mode i w clasic mode pierwsze miejsce!
Kurcze, utrudniony teraz ten clasic mode, hp nie dostaje sie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

exterminator

#4 ·

Mam sprawę otwieram grę i: ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze. Czy ktoś mi powie dla czego? no dla czego?
Time to exterminate.

daszekmdn

#5 ·

Problemem jest zapewne Windows w 32bitowej wersji.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#6 ·

meega! Do zabicia czasu/przed klasówką/aby się wyżyć świetna
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

exterminator

#7 ·

Jak zwykle kurrrr... z tym 32 bitowym jest problem tak samo z dolphinem i z cyclepat i innych jeszcze nie zliczę...
Time to exterminate.

daszekmdn

#8 ·

Bo systemy 32 bitowe odchodzą powoli do przeszłości. Lepiej się przenieść na 64. Ja mam 32 tylko na jednym laptopie, którego odpalam raz na długi czas i częściej chodzi tam Linux, a jak już włączę tego Windowsa to aby jakiś serwer do czegoś tymczasowo postawić.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#9 ·

Chyba jakas wersja 32 bit jest tej gry
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#10 ·

jak ktoś umie to może sobie skompilować chyba na githubie jest kod, w pythonie tak dla informacji

exterminator

#11 ·

haa! jak ktoś umie! a jak nie to co?
Time to exterminate.

exterminator

#12 ·

Tylko by mi pozostawało przenieść system na 32bitów
Time to exterminate.

nuno69

#13 ·

Nie skompiluje tego na 64 Mojsior, trzebaby rekompilować wszystkie biblioteki
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

zywek

#14 ·

Nieprawda.
Zara na Linuxa zrobimy i da się 32 bit, wystarczy 32 bitowego pythona i 32 bitowe wx itd.

nuno69

#15 ·

Żywek, ale on tam miauczał że pozmieniał dużo komponentów. Tyyy, ale weź zrób na Linuxa xD. Do aura dasz
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#16 ·

Ja się na tym moim niedorobionym laptopie z Linuxem piszę na testy ;)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zywek

#17 ·

Co z tego, że pozmieniał, będzie po prstu mniej precyzyjna w pewnych momentach.
Zrobić pkgtbuild postaram się już dziś.

martinus

#18 ·

No ja najwięcej miałem w tej wersji 837000
May the force be with you!

mara

#19 ·

Niedawno zrobiłem paczkę dźwiękową.
Wrzućcie ten folder do folderu data w folderze gry i zamieńcie pliki w miejscu docelowym. I bawcie się dobrze!
Wolę ciebie wolność!

strowbery

#20 ·

ciekawa jestem czy instalka mi zadziała bo jak miałam portabilną to nie chciało działać
<3 :* <3
1 / 2 Następna