Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 42 / 45 Next

mucha

#821 ·

@zuzler nie wiedziałem, że to on

Paulinux

#822 ·

Edited 1 likes
Przemilutkie Updateueueue!
Dopisuję do listy użytkowników takich jak:
Afera
Jamajka
Urh2006
Przy okazji się odrobinę kajam, bo zapomniałam dopisać Rogana
Happy hacking

Adasadula

#823 ·

1 likes
Lola :D, dzisiaj już pełnoprawnie, bo kiedyś w zamieszchłych czasach w lachonach na kturymś z korytazy się mineliśmy :P

biedrona333

#824 ·

do grona eltenowiczów poznanych na prawdę dołącza użytkownik Marcus1234

DJGraco

#825 ·

2 likes
Do mojej listy dołącza djsenter. Wielkie dzięki za super spotkanie

djsenter

#826 ·

3 likes
Do mojej listy także dołączają Djgraco i Camila! Bardzo dziękuję za miło spędzony czas i pozdrawiam!
Senter San

matius

#827 ·

1 likes
Do mojej listy dołącza Postukujący.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Puszkin

#828 ·

A do mojej dołącza Camila.

pates

#829 ·

Do listy dopisuję Proszczoka 2137. Dzięki za miły weekend!
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

camila

#830 ·

2 likes
@djsenter i @puszkin - a nawet @paulinux nie widziana przez lata. Również dziękuję za mile spędzony czas. @paulinux przyjedź w końcu po ten twój schemacik, co zostawiłaś u mnie. Czeka na ciebie spokojnie na stole. ;)
ENFP

Paulinux

#831 ·

O żesz kurde, faktycha! No i naprawdę zajebiście się było zobaczyć, wszak kopę lat minęło
Happy hacking

Kuba999

#832 ·

Z ogromną przyjemnością miałem dzisiaj okazję w szkole spotkać, paipera, i Julitka to było naprawdę bardzo fajne spotkanie Pozdrawiam.

Paulinux

#833 ·

1 likes
Niebywale miło mi ubogacić listę użytkownikami Nowik oraz Peterman.
Happy hacking

daszekmdn

#834 ·

4 likes
Do mojej listy dopisuję Sylwinkę! :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

matid25

#835 ·

Do mojej listy dołącza mikado1985
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

olcia2702

#836 ·

Ja na żywo znam Lwicę, MK242 bo chodzimy do tej samej klasy i tej samej szkoły, i Zuzę, bo mam z nią pokuj w internacie.
Może i nie jestem aniołem, ale jestem warta tego żeby chwilę zemną pogadać.

Puszkin

#837 ·

Do mojej listy poznanych eltenowiczów dołączają Postukujacy i Milena132.

daszekmdn

#838 ·

2 likes
Do listy dopisuję Pitefa. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#839 ·


Ooo, Pitef, fajny człowiek,
:)
, dwóch fajnych ludzi się spotkało. :)

Pitef

#840 ·

A dzięki dzięki, tak więc Jako Żywo! Dopisuję do swej listy Daszka.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D
Poprzednia 42 / 45 Next