Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 39 / 45 Następna

Monte

#761 ·

Edytowano
Znam użytkowniczkę Kasiadoj i dopisuję do listy.
Give me a sign.

Monte

#762 ·

Znam użytkowników Lalar123 i Olcia.
Give me a sign.

pajper

#763 ·

3 likes
Na listę wskakują romanro i EugeniuszPompiusz, spotkani na Prowadnicowej konferencji.
Dziękuję za obecność!
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Monte

#764 ·

Do mojej listy dołącza Muzyczna Jutrzenka. Dopiero teraz zorientowałam się, że to ona. :)
Give me a sign.

djdenismusic

#765 ·

1 likes
A ja poznałem okuratnego matidh25.
Także wskakujesz z impetem na listę poznanych osób dobry człowieku.

matid25

#766 ·

Ty tak samo wsskakujesz na liste poznanych w realu osób :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

pates

#767 ·

1 likes
Mogę z wielką przyjemnością i w reszcie dopisać Miśka, dzięki za bardzo przyjemne popołódnie stary.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

misiek

#768 ·

1 likes
I wzajemnie dziękuję. To był super dzień.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

sanklip

#769 ·

1 likes
W prawdzie przelotem i na chwilkę, ale również dopisuje się do spotkania. Miło było poznać i mam nadzieje, że do zobaczenia w jakimś tam najbliższym czasie :D
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

misiek

#770 ·

Stanowczo ta chwila trwała za krótko.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#771 ·

Kurde, ja też chcem!
Może będzie kiedyś okazja jak będę u rodzinki w Solcy albo u Patryka w Łodzi

misiek

#772 ·

Zapraszam :)
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

lwica

#773 ·

Do mojej listy w ten weekend dołączył Rogan. :) Wspaniałe spotkanko.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Agata.d

#774 ·

Do mojej też. Także uważam, że było super i mam nadzieję, że będzie jeszcze powtórzone, zwłaszcza w takim gronie, albo gronie powiększonym.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

daszekmdn

#775 ·

Edytowano 1 likes
Dobra! Odpalamy listę wszystkich użytkowników (Ponad 2000 faaajnie) i robimy zbiór ludzi, których kiedykolwiek chociaż raz widziałem:
Camila,
DJGraco,
djkrissu,
djsenter,
Frankosia Drummer,
jamajka,
kazek5p,
lola,
Longshoot,
lukaszenka,
Lwica,
mikolajholysz,
Misiek,
narid,
Natalia2000,
nsoft15,
nuno69,
Pates,
Paulinux,
Piciok,
Pitef,
Puszkin,
Sanklip,
Siciliano,
sweetangel,
Sylwinka,
Titomaton,
Tomecki,
Tygrysica,
Wojtas,
violinist,
zegarmistrz,
Zuzler.
Żywek.
Update z 09.09.25.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

ewelinka

#776 ·

1 likes
Moja lista jest obszerna. Adasiek1992, Agatakantylena25, AleksandraS, Anitek, balteam, Barbaramalicka, Bartek1, Chmielek, Czarnahelena, Dablindmasters, Dawek, Djsienki, Dorkakrac, Growita, Grzegorzm, Hałka, Hazel96, Jamajka, Johnson, Kaelamensza2000, Kasia, Kasiadoj, Kazek5p, Klaudia27, Kmicic92, Krzysztof, Lalar123, longshoot, Lukasz1993258, Lukaszenka, Luki373737, Matid25, Monte, Moozgisz, Mucha, Mulc, Mulka, Nietoperz, Nowik, Nowiczok, Papierek, Paulinabuczynska98, Paulinaflak, Piciok, Puszkin, Rogalenko, Rpoppe, Senek1991, Szell, Skrzypenka, Slawencjo1980, Slonik, Sylwinka, Taian1991, Talpa171, Tomecki, Tygrysica, Violinist, Wiolinistka, Zubers87.

matid25

#777 ·

Cóż skleroza skleroza do mojej listy dochodzą dwie poznane osoby Kasiadoj i Alissa :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

djdenismusic

#778 ·

No to skleroza nadal niewyleczona, bo jeszcze o mnie zapomniałeś :P

djdenismusic

#779 ·

A na moją listę wskakują matidh25 i alissa.

iskierka1983

#780 ·

Auua, auua, mój błąd.
Dopisuję zatem Szanownego Pana Piotra do listy.
Po nicku Cię nie poznałam, wybacz.

-- (Piotr):

-- (iskierka1983):
A ja dopisuję do listy poznanych Pajpera i Julitkę.

--
Oj Magdaleno, a mnie to już nie pamiętasz z grudnia? :D

--
Poprzednia 39 / 45 Następna