Chyba do archiwum to można przenieść.
Poprzednia
2 / 2
nic bo tego nie będzie
Dokładnie nasłuchaliśmy się o blindcrafcie códów nie mało poszę adminów by przeniesiono wontek do archiwum. O blind warcrafcie też miały być códa i co?
tyle, że mamy już grę bazowaną na tym, ale kipską.
Poprzednia
2 / 2