W folderze mam dodane, że czyta mi długość mp3 i kbps.
Jak przesuwam się strzałką w prawo i w lewo to wtedy mi czyta tylko kiedy przesunę się strzałką w prawo i mi powie album i nawet jak teraz wrócę strzałką w lewo jak wcisnę F2 żeby zmienić nazwę pliku to NVDA nic nie mówi i nie wiem czy F2 zadziałało. Jak się strzałką nie przesuwam tylko wcisnę od razu F2 to wtedy mi NVDA mówi, że zaznaczone i wiem, że mogę zmieniać nazwę. Wcześniej tak nie było
Jak przesuwam się strzałką w prawo i w lewo to wtedy mi czyta tylko kiedy przesunę się strzałką w prawo i mi powie album i nawet jak teraz wrócę strzałką w lewo jak wcisnę F2 żeby zmienić nazwę pliku to NVDA nic nie mówi i nie wiem czy F2 zadziałało. Jak się strzałką nie przesuwam tylko wcisnę od razu F2 to wtedy mi NVDA mówi, że zaznaczone i wiem, że mogę zmieniać nazwę. Wcześniej tak nie było