Forum

propozycja związana z konwersacjami grupowymi

Propozycje

michal---

#1 ·

1 likes
Witam. Mam taką propozycję, żeby można było usówać ludzi z konwersacji grupowych, albo przynajmniej żeby twórca takiej konwersacji mógł usówać urzytkowników. Taką propozycję mam dla tego, że czasem do konwersacji ludzie dodają jakichś ludzi, którzy spamują i rozwalają konwersację w 5 minut.
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

Julitka

#2 ·

@michal nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że taka opcja już jest...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monia01

#3 ·

Nie ma, jeszcze się upewniłam
***
🇺🇦 🇵🇱

michal---

#4 ·

Nie ma, chyba że w jakiejś becie, której nie widziałem
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

Julitka

#5 ·

Ok, przepraszam, wydawało mi się, że jest.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monia01

#6 ·

Ja wiedziałam, że kiedyś był z tym problem, ale wydawało mi się, że został rozwiązany. Najwyraźniej coś mi się tylko ubzdurało. :)
***
🇺🇦 🇵🇱

daszekmdn

#7 ·

Edytowano
To jest tak oczywista opcja, że to poracha jakaś że tego nadal nie ma :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#8 ·

To napisz.
-- (daszekmdn):
To jest tak oczywista opcja, że to poracha jakaś że tego nadal nie ma :D

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#9 ·

Julito, ten komentarz był niewspierający. :P

daszekmdn

#10 ·

Pragnę Cię uświadomić, że komponent serwerowy nie jest udostępniony.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#11 ·

Nie wiem, czy jak napiszesz do dewelopera, nie zrobi tego przecież.
Wiem, że osoby robiły mniej lub bardziej udane pulle, chyba bardziej do klienta, ale robiły. Teraz są Codexy i takie tam, czemu nie spróbować?
-- (daszekmdn):
Pragnę Cię uświadomić, że komponent serwerowy nie jest udostępniony.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

pajper

#12 ·

Problem jest w czymś innym i to o wiele szerszym. Konferencje grupowe co do zasady nie miały żadnych złożonych narzędzi, bo miały być proste, dla grup znajomych.
Nie mają ról, nie mają administratora. I tu jest problem, bo tak naprawdę to nie jest kwestia dodania jednej opcji, ale przepisania całej logiki konferencji, żeby nadawać role użytkownikom. A to już nie jest pół godziny roboty tylko przekopanie się przez masę kodu po stronie klienta, serwera, mobilek i strony.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Julitka

#13 ·

@pajper nie konferencje, tylko konwersacje grupowe, tak?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#14 ·

Raczej przejęzyczenie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#15 ·

To zrobić, że jak w ciągu dnia wciśnie "wywal kogoś z konwersacji", przynajmniej połowa grupy, to kasujesz :P Taka demokracja. Pewnie prostsze niż tworzenie całych ról
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#16 ·

Fakt faktem uważam, że jest to funkcja przydatna i raczej albo należało o tym myśleć od początku, albo faktycznie zająć się tym teraz, nim kod jeszcze bardziej narośnie.