Proponuję zabawę: wyobraźmy sobie, że media, czyli cały internet, radio, telewizja, prasa - wszystko znika na miesiąc. Po prostu budzimy się w poniedziałek rano, a tu telefon działa tylko na 2g czy tam 3g w porywach, komputer tylko offline, w telewizji czarno, w radiu jedynie szum albo cisza, nawet papierowej dzisiejszej gazety nie kupimy. Sytuacja trwa przez miesiąc. Co w tym czasie się może stać? Jak wpłynie to na nasze życie, przede wszystkim lokalnie? Co ludzie zaczną robić, jak zachowają się w tym czasie? Komu będzie dobrze, a komu źle? Jak będziemy funkcjonować? Kto i czy jak zorganizuje życie swoie i innych ludzi? Jak będziemy się porozumiewać, komunikować, zachowywać?
Zapraszam do zabawy w co by było gdyby.
Zapraszam do zabawy w co by było gdyby.