Forum

[18 plus] Eltenowy Hydepark (Wątek ogólny, wszystkie chwyty dozwlone)

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 13 / 29 Next

djdenismusic

#241 ·

A mnie tak mocno zastanawia: Jak można nielubić masła i białej kiełbasy? @mustafa dzięki za protip. Być może wypróbuję po świętach, jak mnie nie odrzuci od mięsa na jakiś czas.

iwkan

#242 ·

Wszystko kwestia smaku i gustu. Ja na przykład nie znoszę wątrubki, ten smak i zapach powoduje reakcję taką, że od razu jadę do rygi. Myślałam, jak to niektórzy mi sugerowali, że sobie wmówiłam, że przesadzam. Ale za każdym razem jest to samo. Więc dla mnie to normalne, że jedni mogą nie lubić coś lub czegoś co dla mnie może być super.
Слава Україні! Sława Ukraini!

Julitka

#243 ·

Nie lubię tego czasu po Rezurekcji w Wielkanoc.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Postukujacy

#244 ·

2 likes
Kurde, te życzenia wysyłane zdjęciem. Tego roku mi się ciut ulało, choć to nie była żółć. I napisałem w życzeniach fragment, że to bez sensu wysyłać fotkę komuś. To tak jakbym ja napisał coś komuś brajlem i niech se czyta, obojętne czy zna brajla.
INFP

Natalia2000

#245 ·

Hmm, Mnie to już takie rzeczy przestały irytować.

-- (Postukujacy):
Kurde, te życzenia wysyłane zdjęciem. Tego roku mi się ciut ulało, choć to nie była żółć. I napisałem w życzeniach fragment, że to bez sensu wysyłać fotkę komuś. To tak jakbym ja napisał coś komuś brajlem i niech se czyta, obojętne czy zna brajla.

--

Julitka

#246 ·

Wiesz co, ale na serio widzący są święcie przekonani, że to jest tekst. Ja kiedyś mocno opierdzieliłam tatę, że wysłał mi grafikę; do dzisiaj nie rozumie, że to była grafika, a nie tekst. Oni nie widzą różnicy.
-- (Postukujacy):
Kurde, te życzenia wysyłane zdjęciem. Tego roku mi się ciut ulało, choć to nie była żółć. I napisałem w życzeniach fragment, że to bez sensu wysyłać fotkę komuś. To tak jakbym ja napisał coś komuś brajlem i niech se czyta, obojętne czy zna brajla.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

wrzos33

#247 ·

O dokładnie, popieram. Co prawda coraz mniej zdjęć, ale jeszcze się zdarzają, a najgorsze, że od osób należących do Związku Niewidomych.
-- (Postukujacy):
Kurde, te życzenia wysyłane zdjęciem. Tego roku mi się ciut ulało, choć to nie była żółć. I napisałem w życzeniach fragment, że to bez sensu wysyłać fotkę komuś. To tak jakbym ja napisał coś komuś brajlem i niech se czyta, obojętne czy zna brajla.

--

Postukujacy

#248 ·

Odpaliłem się tez ze względu na myślenie, że kopiuj wklej jst fajne. Każdemu takie same życzonka na priva, Messengerem, SMSem, WhatsAppem i czym tam jeszcze. Nie raz od tej samej osoby po kilka razy, te same xD
INFP

Julitka

#249 ·

Znałam osobę, która wysłała mi na pewne urodziny ładne, zaśpiewane w dwugłosie "Sto lat".
Pomyślałam sobie, że to bardzo miłe ze strony tej osoby, chociaż nie wiedziałam, kto z nią dokładnie śpiewa. Ale serio mnie to ujęło.
Do następnych urodzin, kiedy to wysłała mi dokładnie ten sam plik audio.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

zywek

#250 ·

Ale jak nie rozpoznają? Toż to widać, że skanowane.

Zuzler

#251 ·

Ale co ich to w gruncie rzeczy, wyraźnie jest, litery widać, przeczytac można. O co ten krzyk.

mustafa

#252 ·

1 likes
Teraz w dobie be my eyes i innych chatów gpt też nie rozumiem.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

daszekmdn

#253 ·

1 likes
Ja nigdy nie kopiuję życzeń z neta. Wiele osób robi w ten sposób. Słabe to dla mnie i nawet jak wielu osobom wyślę na święta prawie takie same życzenia, to napisałem sam. Nie jakieś wysublimowane, wierszowane what ever. Po prostu. Moje nawet jak to jest głupie wesołych świąt szczęścia w nowym roku etc.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

iwkan

#254 ·

Jeśli chodzi o mnie, to mam problem jeśli tekst jest wysłany jako zdjęcie i liter nie widać. Często jest wtedy komunikat zdjęcie i tekst. Po naciśnięciu np. nvda+r program do rozpoznawania nie zawsze rozpozna tekst na zdjęciu A be my eyes to co mam prosić innych, czy jak to działa , bo trochę nie rozumiem.
Слава Україні! Sława Ukraini!

iwkan

#255 ·

Poza tym w komputerze nie ma programu be my eyes.
Слава Україні! Sława Ukraini!

mustafa

#257 ·

I chat gpt też jest, ja w komputerze generalnie z gpt korzystam, ale dlatego, że często coś robię i ważny jest kontekst.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Julitka

#258 ·

Edited
Nie widzą, serio. Są oburzeni. Dla nich to tekst. i już.
-- (zywek):
Ale jak nie rozpoznają? Toż to widać, że skanowane.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#259 ·

A próbowałeś czasem przebemeeyesować taki tekst z grafiki z Whatsappa czy Messengera? Najpierw zapisać, potem udostępnić do apki, przemielić... Weź.
-- (mustafa):
Teraz w dobie be my eyes i innych chatów gpt też nie rozumiem.


--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

mustafa

#260 ·

Generalnie screenshot i udostępnij bez zapisywania. Druga rzecz Piotr witek gdzieś na swojej stronie pokazał jak stworzyć skrót, który będzie od razu robił screenshota i wysyłał go do gpt. To działa w tych nowych iphone, z tym przyciskiem zamiast przełącznika do wyciszania, tylko, że chyba nie da się z be my eyes, co ja bym chciał, bo w chacie się potem tworzy masa nowych chatów, a tego bym nie chciał. Nie mniej jednak z gpt działa.
I tak, regularnie robię to ręcznie bo skrutu nie mam.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
Poprzednia 13 / 29 Next