Forum

Kontakty do nas po za Eltenem

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 2 / 7 Next

lwica

#22 ·

1 likes
Jeśli ktoś chciał by mieć kontakt ze mną, to najlepszą drogą jest facebook. Kinga Czyżewska-Drabik. Pozdrawiam. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

mucha

#23 ·

a jeżeli ktoś ze mnąto facebook paweł muszyński

wojtas

#24 ·

2 likes
Kontakty zemną to: facebook na którym zwę się Kacper Kuc. Email mcstrzelec3@gmail.com i teamtalk jako crime serwery różnawe!

agakrawcow

#27 ·

Można do mnie pisać na e-maila:
agakrawcow@gmail.com
Ze skype i FB mało korzystam, no chyba, że przez messengera.
A tak swoją drogą, to czytając przed chwilą ten wątek ciekawa byłam, zy ktoś się odważy i poda swój nr telefonu.
Ja też się nie odważę i publicznie nie podam hehe.
Radość, moja mała przyjaciółka idzie ze mną przez świat. LINE

martinus

#28 ·

A jeśli chodzi o mnie to wszystkie dane kontaktowe są w wizytuwce.
May the force be with you!

czekoladka88

#29 ·

Proszę o nie wysyłanie mi zaproszeń na fb tylko po to, by sobie powiększyć listę znajomych.
Zatem fb wyłącznie dla tych, którym na kontakcie ze mną w jakiś sposób zależy.
https://www.facebook.com/monika.czerczak
GG: 40540785
Maila używam raczej służbowo, więc pominę.
Pozdrawiam.
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

lukasz1993258

#30 ·

1 likes
Mądre myślenie czekoladka.
a szkoda, że większość zaprasza tylko w celu powiększenia znajomych
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

tomasz

#32 ·

moje gg :67421444 lub skype t_lech

skrzypenka

#35 ·

Hej wam, miło, że tu trafiłam, ja jeszcze się nie podzieliłam.
twitter:
skrzypenka
discord:
bellatriks.lestrange
mam gg, ale żadko jestem, lecz podam: 404910
Große Operndiva?

cinkciarzpl

#36 ·

1 likes
potepiony666@gmail.com
Jeśli przejdziesz przez filtr, dostaniesz i fb a może i whatsappa :P
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

mikolajholysz

#37 ·

1 likes
@cinkciarzpl ty masz szczęście do... dziwnych nicków :)
w związku z przesiadką na Maca, prawie mnie tutaj nie ma. Inne sposoby kontaktu w wizytówce.

nuno69

#38 ·

1 likes
Oj tam oj tam, bardzo dobrze :D
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

bogdan

#39 ·

witajcie podaje do śiebie namiar możecie do mnie dzwonić o kazdej poże moja poczta okunbogdan@wp.pl skaypBOGDANOKUN POZDRAWIAM
jeestem tym kim jestem i nie boje sie lenkow szukam przyjaciul

Atina

#40 ·

Podaje gg. Może w końcu się do czegoś przyda.
1021002. Jestem tam jako józef. Więc proszę się nie zdziwić.;p
Btw. Jakoś magicznie zsynchronizowalam kontakty z gg z kontaktami z poczty. Jak by ktoś wiedzial jak to odsynchronizować to prosze o info.

Poprzednia 2 / 7 Next