Witajcie. Jest sobie taka gra o nazwie terraria. Jest ona podobna do minecrafta, ale w 2d. Można budować domki i inne takie budowle nawet na kilka sposobów, jest też budowanie przedmiotów, są npc i zwierzęta, na zwierzęta można polować. Jeszcze nie wiem czy są jeszcze takie pasywne, że dla przykładu można sobie oswoić kotka czy coś tam innego.
Grę możecie kupić na steamie. Żeby czytnik ekranu działał w tej grze to musicie też ze steama pobrać sobie za darmo coś co się nazywa t mod loader, a następnie pobieracie sobie plik .zip z githuba tego moda, a potem postępujecie z dokumentacją w pliku html w tym pobranym folderze.
a oto link do githuba: https://github.com/ChipsAhoiMcCoy/TerrariaAccess?tab=readme-ov-file
Za tą tabelką jest link do pobrania gotowego pliku zip z modem. Wrzuciłem też ten plik .zip, który w czasie pisania tego wpisu jest najnowszy w załączniku.
Gra mi się bardzo podoba, podobnie jak muzyczka która też jest bardzo fajna.
Grę możecie kupić na steamie. Żeby czytnik ekranu działał w tej grze to musicie też ze steama pobrać sobie za darmo coś co się nazywa t mod loader, a następnie pobieracie sobie plik .zip z githuba tego moda, a potem postępujecie z dokumentacją w pliku html w tym pobranym folderze.
a oto link do githuba: https://github.com/ChipsAhoiMcCoy/TerrariaAccess?tab=readme-ov-file
Za tą tabelką jest link do pobrania gotowego pliku zip z modem. Wrzuciłem też ten plik .zip, który w czasie pisania tego wpisu jest najnowszy w załączniku.
Gra mi się bardzo podoba, podobnie jak muzyczka która też jest bardzo fajna.