Fajnie jeśliby ctrl j pokazywało w polu edycji na którym wierszujesteśmy. Notatnik tak robi.
Poprzednia
3 / 3
no chyba ten z jedenastki
Mi CTRL+J nie pokazuje nic, ctrl+G, pokazuje owszem, może pomyłka we skrótach albo gadamy o innych notatnikach jakiś. Ja mówię o tym domyślnym (notepad.exe) windowsowy.
Edytowano
Sonar ctrl+j, to jest przejdź do lini, a nie wskazuje w której lini jesteśmy, tak samo w notatniki Ctrl+G to jest wskaż linię. do lini
no, ale ctrl g pokazuje w jakiej jesteś, bo jest wpisana w polu edycji, także taka informacja by mi wystarczyła w sonarze. Hm, może jakaś wtyczka nvda to ma?
To fakt, nie zwróciłem na to uwagi.
Poprzednia
3 / 3