Poszukuję prostego, dostępnego programu za pomocą którego mógłbym zarządzać zawartością chmury mega.nz, jest od nich megasync, ale ten nie widzi udostępnionych dla mnie folderów.
Próbowałem go ogarnąć, ale chyba jest zbyt stary :) Poza tym mocno się zmienił, jest bardziej niedostępny, więcej trzeba nawigacją objektową. Otwiera mi się jakieś okienko, którego nie mogę w żaden sposób zamknąć. Coś jeszcze powalczę.
Tak swoją drogą to dlaczego ten wątek został przeniesiony do problemów z oprogramowaniem? Ja szukam programu, a nie mam z nim problemu. Co ciekawe nawet nie ma żadnej informacji o przeniesieniu wątku.
This site uses cookies to enhance your experience.