Forum

Jasełka

Ogłoszenia społeczności

lalar123

#1 ·

Witam. Ponieważ w tamtym roku ktoś gadał że za późno powiedzieliśmy o jasełkach blblbl i tak dalej mówię już dziś. Scenarjusz na tegoroczne internetowe jasełka jest gotowy. Kto Będzie chciał grać niech zgłasza się na Prv.
Cholerne wstrętne sample w suno!

Zuzler

#2 ·

1 likes
Nie zaszkodziłoby, gdybyś jeszcze wyjawił, gdzie one mają się odbyć, jeśli już wiadomo, to którego, jak ma to wyglądać.

lalar123

#3 ·

No napewno będą na eltenie naonferencji specjalnie stworzonej. Tylko nie wiem czy napewno znów bo coś dziwnego elten robi z moim blue jeti że tak dziwnie harczy. Odbędą się jakoś tak dzień lub dwa przed wigilią.
Cholerne wstrętne sample w suno!

lalar123

#4 ·

No. niestety anulujemy projekt jasełkowy, nikt się nie zgłosił. więc można wontek zamknąć. już nigdy ich nie będzie.