Witam. Ponieważ w tamtym roku ktoś gadał że za późno powiedzieliśmy o jasełkach blblbl i tak dalej mówię już dziś. Scenarjusz na tegoroczne internetowe jasełka jest gotowy. Kto Będzie chciał grać niech zgłasza się na Prv.
1 likes
Nie zaszkodziłoby, gdybyś jeszcze wyjawił, gdzie one mają się odbyć, jeśli już wiadomo, to którego, jak ma to wyglądać.
No napewno będą na eltenie naonferencji specjalnie stworzonej. Tylko nie wiem czy napewno znów bo coś dziwnego elten robi z moim blue jeti że tak dziwnie harczy. Odbędą się jakoś tak dzień lub dwa przed wigilią.