Edytowano
Witajcie, nie mogę włączać i wyłączac capslocka, jeśli jest włączony, to zawsze mi mówi, że go włączam, niezależnie ile razy wcisnę klawisz, analogicznie pomogło. jak go wyłączę, bo nachwilę wyłączę nvda, to potem zawsze jest wyłączony. Nvda restartowałem bez dodatków, ale nie pomogło, jakieś pomysły?
ps. proszę o dopisanie w tytule, że problemy z capslockiem, myślałem, że to tam dodałem.
ps. proszę o dopisanie w tytule, że problemy z capslockiem, myślałem, że to tam dodałem.