Witam. Mam ostatnio dziwny problem. Nie mogę nawet wkleić tego bo to się w cmd pokazuje i nie mogę tego zkopjować. Chodzi o to. Gdy uuchamiam google drive.exe to nagle dzieje się coś takiego że pokazuje się okienko terminala i mówi cośtam failet że czegoś tam załadować nie może. Czy da się jakoś to naprawić?
Ja czegoś takiego nie miałem, ale wygląda mki to na zwaloną konfigurację. Odinstaluj całkowicie klient Google Drive FS, zainstaluj go ponownie i zaloguj się na konto Google