Na clock tower nie grałem nigdy. Ja lubię apartment, bo można rozwalać ambient, który mnie wrnerwia, więc nie można go zostawić i lubię ten house który jest na serwerze.
No niestety, chyba miałem, tesz poszedł z reinstalem, ale poszedł request do kilku ludzi i w kilku miejscach, więc może uda się ze starym trtr, chociaz niczego nie obiecuję.
ja bym mogl postawić, ale nie umiem w to :D. Jak graliśmy to wpierdol dostawałem solidny, poza tym teras city of division wygrywa xd, jak chcesz spoko FPS to właśnie jest to