Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 12 / 13 Następna

daszekmdn

#221 ·

Edytowano
No tak. Pytanie, czy jest tam też komponent serwera jak obecnie.
Swoją drogą wrzuć że to clock tower moje ulubiene xD.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#222 ·

ne

-- (daszekmdn):
No tak. Pytanie, czy jest tam też komponent serwera jak obecnie.

--

daszekmdn

#223 ·

łe.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#224 ·

W sumie ja teoretycznie mam gdzieś source, ale nie pamietam którego

LordKiller

#225 ·

Na clock tower nie grałem nigdy.
Ja lubię apartment, bo można rozwalać ambient, który mnie wrnerwia, więc nie można go zostawić i lubię ten house który jest na serwerze.

Adasadula

#226 ·

No niestety, chyba miałem, tesz poszedł z reinstalem, ale poszedł request do kilku ludzi i w kilku miejscach, więc może uda się ze starym trtr, chociaz niczego nie obiecuję.

LordKiller

#227 ·

W ogóle ja nie widziałem starego TRTR.

lalar123

#228 ·

a ja to chciał bym se od czasu do czasu w taki single player w trtr pograć.
Cholerne wstrętne sample w suno!

Adasadula

#229 ·

Masz na ag chyba, ale tą starszą leprzą wersję

-- (lalar123):
a ja to chciał bym se od czasu do czasu w taki single player w trtr pograć.

--

LordKiller

#230 ·

Jest tam wersja single players serio tylko boty są dość mocne chyba nie pamiętam.

daszekmdn

#231 ·

Te boty głupie są, przynajmniej ja je mam na strzała.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

LordKiller

#232 ·

AAAA bo ty mistrzunio w to i tyle.

LordKiller

#233 ·

Ja w to single players grałem bez botów.

Adasadula

#234 ·

Da, boty są łatwe :D, ale ja mam rozrąbane sapi a on gdzieś je chyba musi zassać przy starcie w tej starej wersji, i się wykrzacza.

-- (daszekmdn):
Te boty głupie są, przynajmniej ja je mam na strzała.

--

daszekmdn

#235 ·

Jest jakikolwiek serwer i ktoś kto chętny pograć?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#236 ·

ja bym mogl postawić, ale nie umiem w to :D. Jak graliśmy to wpierdol dostawałem solidny, poza tym teras city of division wygrywa xd, jak chcesz spoko FPS to właśnie jest to

daszekmdn

#237 ·

Ale to nowe, nowi ludzie, nowa gra, już nie na moje umiejętności i cierpliwość to wszystko.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#238 ·

Jeetam :D, spoko to to jest.

michal---

#239 ·

czy coś tu jeszcze działa?
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

Adasadula

#240 ·

Mogę stawić serwek, ale sam jestem TRTRowym debilem i groć nie umiem xd
Poprzednia 12 / 13 Następna