Forum

The road to rage

Gry audio (dyskusja ogólna)

1 / 13 Następna

balteam

#1 ·

hej jest to strzelanka dla niewidomych. aktualnie twórca ulepszza tą grę. Obecnie została wydana beta,
poprawione są dźwięki w stosunku do poprzedniej wrsji, oraz zmieniono lekko działanie broni.
link do pobrania
https://iamtalon.me/games/rtr_ultimate.zip
Przypis od moderacji na prośbę użytkownika:
Stabilnie działa serwer założony przez Dasha pod adresem:
dmsrv.pl
Port:
4625.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

misiek

#2 ·

A na czym dokładnie ta gra polega?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

balteam

#3 ·

chodzisz po mapie zabijasz wrogów, zbierasz broń i hp możesz też zebrać sobie.
jak pobierzesz gre to w obcjach możesz sobie ustawić czy masz mieć radar włączony czy nie, radar pyka
jak racza namierzasz.

Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#4 ·

Eeeee, Generalnie ta nowa wersja, jest słabsza od popszedniej. Przede wszystkim warto nadmienić, że nie
działa na win 32 tylko 64.
Jak tak strzelam do nich wszystkich to słabo mi to wychodzi. Kiedyś byłem bardzo dobry w tą grę a teraz
jakoś tak średnio mi się udaje kogoś tam zabić. Zmieniła się jakby chyba lekko mechanika tych broni i
ilość zabieranego przez nie hp. Generalnie, ukradł dźwięki z innych gier i to wszystko takie gorsze jakoś
jest. Ijeszcze jedną ostatnią rzeczą jest to, że nie usunął tych nie używanych dźwięków ani ustawień które nic nie
robią. Rozmiar gry jest o wiele większy, niż był by gdyby usunął niepotrzebne rzeczy.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#5 ·

co do rozmiaru to nie wiem, dźwięk moim zdaniem są lepsze. Jak wymiatałem kiedyś tak i teraz, więc to
nie do końca prawda, po prostu bronie się zmieniły, dokładniej mówiąc ich parametry i tyle.
Pokaż mi dasek grę z której dźwięki nie są kradzione hehehe.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#7 ·

tak,
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

misiek

#8 ·

Chyba już nigdy nie doczekam się gry z normalną fabułą np: że jesteś rzołnierzem drugiej wojny światowej.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#9 ·

Doczekasz się. Chociażby z fabułą ma być jakaś gra od out of sight games. Ale w tym rtr nawet read me
do serwera ani nic nie ma.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

misiek

#10 ·

Jak by pojawiło się coś takiego, albo jeszcze lepiej coś w stylu Gta po naszemu to dawajcie info tutaj
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#11 ·

tutaj na forum.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pates

#12 ·

To The road torage to jak te redspoty nie polecam. Trzeba tylko nawalać spacją.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#13 ·

a ja polecam, bo wbrew pozorom nie tylko spacją.
z resztą mutiplayer gre dla niewidomych ciężko dobrą zrobić, przedewszystkim ciężko ogarnąć jest jakieś
sensowne granie w druzżynach
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#15 ·

w trybie team death match czy jakoś tak da sieę grać w drużynach, ale to słabe, może w aktualizacji
poprawią
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#17 ·

to tylko prubka przed nową wersją, cierpliwi sobie niech pcozekają
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#18 ·

Słuchajcie, jeśli chcecie, mogę postawić
nam Polski serwer tej gry. Moje łącze przy pobieraniu i wysyłaniu ma wysoką przepływność a pingi są niskie.
Dziś wieczorem zdalnie postaram się uruchomić mój serwer znajdujący się w domu bo jestem jak wiadomo
lub nie po za nim. Jeśli stworzę serwer podam adres.

A, do @kacper10: Nie chodzi tutaj o grę Dead math tylko o taki tryb w rtr.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#19 ·

heh to mógłbyś ustawić last man standing, jakby się pare osób zebrało to można w tym trybie sensownie
grać, bo jak ktoś wchodzi i wychodzi to runa pierwsza trwaa w nieskończoność i to bez przenośni.
obecnie działa main serwer i mapy nawt ok, więc taki sam serwer robić hmmm,
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#20 ·

OK, last man standing, team server, nie ma sprawy! :)
Serwera dziś nie zreatywowałem, jestem 500 km od domu bo wyjechałem na wakacje w góry więc średnio miałem
czas. W tym tygodniu postawię.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
1 / 13 Następna