Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 26 / 60 Następna

djdenismusic

#501 ·

2 likes
A to ja granie miałem wczoraj. i dochodzę do wniosku, że chyba tak muszę częściej. Chociaż technicznie było średnio, bo jeszcze nie mam wyrobionej pamięci mięśniowej w przypadku mojej nowej konsolki.

Adasadula

#502 ·

Edytowano
Kurczę, wczoraj to nie byłem na siłach do słuchania ale jok kiedy indziej bydziesz grał to posłucham ;). Ja to się za scratchowanie muszę lepiej zabrać, tylko na mojej konsolce crossfader przesówu łącznie to ma z 5cm to co ja tam mogę XD, i musiał bym jej jakieś lepsiejsze podkładki znaleść bo przy swoich 300gramach straszliwie się ślizga

-- (djdenismusic):
A to ja granie miałem wczoraj. i dochodzę do wniosku, że chyba tak muszę częściej. Chociaż technicznie było średnio, bo jeszcze nie mam wyrobionej pamięci mięśniowej w przypadku mojej nowej konsolki.

--

djdenismusic

#503 ·

Tak jak ci mówiłem prywatnie, to powtórzę też tutaj: Jeśli chcesz w to iść, to na prawdę nie żałuj na sprzęt. Jesli nie stać ciebie na pioneera/alfathetę czy jak to się tam pisze, to kup se pan coś mniej budżetowego ze stajni numarka, albo reloopa. Unikaj rzeczy z dopiskiem go, i gdzie masz podkreślone, że kontroler jest dobry dla początkujących. Bo większość to marketingowa ściema, a w praktyce wygląda to tak, że na przykład masz przycisk do aktywowania zatrzymania joga zamiast dotykowych kół xd albo dźwigienkę jak do zmiany biegów w zdalnie sterowanych zabawkach, która służy do regulacji tempa utworu xd
Ja przez 10 lat grałem na herculesie, i teraz wychodzą błędy. Chociaż by notoryczne dotykanie łapą środka joga, bo pamięć mięśniowa nadal jest zaprogramowana na herculesa, o ile można to tak nazwać, stąd te wpadki ;)

DJGraco

#504 ·

Nie trzeba pioneera za kilka tysi. To taki gold standard, wiadomo ale Numark w zupełności wystarczy. Teraz no nie sypnę dokładnym modelem bo aż tak mocno nie siedzę w sprzęcie i nie wiem co aktualnie jest na topie.
Ja polecam Reloop Buddy no ale cena tak wybindowała do góry że nie wiem czy nie ma jakiś tańszych alternatyw.

EugeniuszPompiusz

#505 ·

pobawiłbym się dłużej tym pioneerem alpha-thetą; - Urządzenie dośc intuicyjne, zrobiłem na tym jedną sztukę, w klimatach takich, że koledze Denisowi by uszy zwiędły, klasyczne disco pod piwsko, 70-tki etc. szkoda, że na zapoznanie ze sprzętem miałem jakieś 3 godziny :P.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

djdenismusic

#506 ·

Masz gdzieś nagranie? Chętnie bym posłuchał.

DJGraco

#507 ·

Przyłączam się do prośby o ewentualne. :D

Monte

#508 ·

Edytowano
Słuchajcie, za tydzień mój elektryk Ibanez jedzie ze mną na zajęcia!
Give me a sign.

Monte

#509 ·

1 likes
Spędziłam cudowne Walentynki. :)
Give me a sign.

zywek

#510 ·

2 likes
A co to jest?

Monte

#511 ·

Co czym jest?
Give me a sign.

skrzypenka

#512 ·

On był po prostu złośliwy i zapytał ciebie, co to są Walentynki.
Große Operndiva?

zywek

#513 ·

2 likes
Halo, dlaczego zaraz złośliwy? pff

Zuzler

#514 ·

Edytowano
A bo taki z Ciebie niemiły typ, to chyba oczywiste.

longshoot

#515 ·

Edytowano
raczej ironiczny/sarkastyczny, a nie złośliwy.

Zuzler

#516 ·

Edytowano
Ach, żebyż to jeszcze było jasne dla tych,tórzy sami się nimi nie posługują...

skrzypenka

#517 ·

No właśnie, żeby to było jasne dla wszystkich, ja mogłam to odebrać, jako złośliwość. Ironii we wpisie tekstowym nie słychać.
Große Operndiva?

Zuzler

#519 ·

Szczególnie, jeśli to jest Żywek, to słychać na kilometr. :)

zywek

#520 ·

Tak bardzo słychać na kilometr, albo nawet i 2, że już niczego innego nie słychać niestety, a czasem by się przydało. Nie mówię że w tym przypadku, ale tak czasem bywa, że przydałoby się coś innego usłyszeć. :D ale jak żeś se wyklepał, tak pan masz.
Poprzednia 26 / 60 Następna