witam
mam następujący problem. Posiadam serwer plików oraz otrzymałem publiczny adres IP przypisany jest do serwera.
Zakupiłem rułter marki merkury. Nie jestem w stanie wystawić serwer na świat.
Przekierowałem porty natomiast gdy ustawiam rułter w trybie mostu to nie są "widoczne" porty do przekierowania.
A może powinnem wystawić rułter?
Czy ktoś ma jakieś inne pomysły do zaproponowania?
Pozdrawiam i zgóry dziękuje za wszystkie sugestje.
mam następujący problem. Posiadam serwer plików oraz otrzymałem publiczny adres IP przypisany jest do serwera.
Zakupiłem rułter marki merkury. Nie jestem w stanie wystawić serwer na świat.
Przekierowałem porty natomiast gdy ustawiam rułter w trybie mostu to nie są "widoczne" porty do przekierowania.
A może powinnem wystawić rułter?
Czy ktoś ma jakieś inne pomysły do zaproponowania?
Pozdrawiam i zgóry dziękuje za wszystkie sugestje.