Forum

nhost, przestroga!

Serwery

patricus

#1 ·

witam.
szukałem dobrego VPS i mój brat polecił mi nhost
https://nhost.pl
ale, ich serwery się często psują, raz zapłaciłem za odnowienie, a i tak wyłączyli mi serwer, 2 miesiące puźniej wszystko przestało działać płaciłem 80zł za ten serwer, bardzo nie warto.
an error occurred, please press the meow button to continue.

daszekmdn

#2 ·

Jak chcesz dobre serwery z PL supportem to tylko OVH. Chcą trochę ale warto. No i jak Ci nie zależy na jakiejś ultra stabilności to masz jeszcze SDC Slask data center tam ceny adekwatne do tego co oferują przynajmniej takie były 3 lata temu jak korzystałem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

patricus

#3 ·

ok, update, gościu naprawił problem, dostałem dodatkowe 3 dni hostingu
an error occurred, please press the meow button to continue.

Adasadula

#4 ·

Edytowano
Strzelam że nie przeczytałeś regulaminu, postawiłeś serwer do gier albo jakiegoś tt/ts na nie dedykowanym serwerze i tyle.

-- (patricus):
witam.
szukałem dobrego VPS i mój brat polecił mi nhost
https://nhost.pl
ale, ich serwery się często psują, raz zapłaciłem za odnowienie, a i tak wyłączyli mi serwer, 2 miesiące puźniej wszystko przestało działać płaciłem 80zł za ten serwer, bardzo nie warto.

--

misiek

#5 ·

Kolejne dziecko neo
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

midzi

#6 ·

Skoro już polecamy, to ja polecam Mikrusa. W prawdzie serwery głosowe nie są u nich dozwolone, ale jak ktoś chce mieć coś taniego, co na prawdę dobrze działa to warto.
https://mikr.us/
Istnieje też możliwość posiadania serwera za darmo, w sumie to za jednorazową opłatą:

https://frog.mikr.us/
A jeśli ktoś chce coś faktycznie darmowego i potrafi to argumentować to:
https://platinum.edu.pl/

daszekmdn

#7 ·

Brak serwerów głosowych niby OK jak kto chce do samego WWW, ale wówczas może se ogarnąć po prostu hosting. Ja tam preferuje OVH. Stawiam co chcę, kiedy chce i nikt mi na to nie patrzy ;).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#8 ·

u mnie zdalnyadmin.pl, nazwa debilna, wiem xd, ale średnie serwery w średnich cenach to jest to dla mnie spoko rzecz, za 2gb ramu 40dysku i nie pomnę jaki procek płacę ok. 20zł na miesiąc. Ovh powala mnie ceną.

daszekmdn

#9 ·

Edytowano
Ja podobnie płacę w OVH, jako, że stałym klientem ich jestem od lat to dostałem taką ofertę, generalnie chyba 25pln łącznie z watem mnie wychodzi na mc ale mam chyba nieco więcej RAM już nie pamiętam.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Prof.Falkowicz

#10 ·

a czy można tam postawić server shoutcast?

daszekmdn

#11 ·

Edytowano
Tam gdzie serwery głosowe odpadają tam i Shoutcast raczej odpada. Plus, jak chcesz sam shoutcast, to lepiej wykupić jakąś usługę typowo do tego, taniej wyjdzie, a nie będzie trzeba znać Linuxa.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Prof.Falkowicz

#12 ·

mam domenę na Ovh i na tej domenie stronę radia, po prostu chcę przenieśćserver shoutcast z platformy free shoutcast.com na Ovh i podpiąć go pod stronę mojego radia o nazwie Moon.pl dasię to zrobić?

daszekmdn

#13 ·

Edytowano
Jak wpisałem moon.pl to widzę meble moon. Od tego zacznijmy.
Idąc dalej, co znaczy mam stronę. Hosting www? Serwer vps? Gdzie to stoi i jak? Wówczas będzie można mówić czy da się cokolwiek gdziekolwiek przenosić.
I po trzecie, napisz w tamtym swoim wątku, to tam odpowiem by tu nie robić offtopu.