Witajcie,
Nie wiem czy zrozumiale sformułowałam temat, ale do rzeczy:
Jak po niewidomemu przyciąć folię nożyczkami tak żeby było równo?
W przypadku kartki można zrobić szlaczek i ją oderwać.
Nie wiem czy zrozumiale sformułowałam temat, ale do rzeczy:
Jak po niewidomemu przyciąć folię nożyczkami tak żeby było równo?
W przypadku kartki można zrobić szlaczek i ją oderwać.