Witam, jak wygląda sprawa z obsługa w nvda, jawsie i zdsr monitorów brajlowskich posiadających kilka linijek? Będę mieć orbit slate 340, czyli 3 linijki po 40 znaków każda, czy normalnie będzie się wszystko wyświetlać w nvda, czy tylko 1 linijka będzie obsługiwana? Zastanawiam się, bo ostatnio w tyflopodkaście było o zmianach poprawiających wyświetlanie kilku linijek.
ZDSR na pewno umie. Nie wiem czy w ten konkretny, ale w Chinach mają takie jak cała strona A4 więc na pewno potrafi wyświetlać wieloliniowy tekst na monitorach.
Edited
a orientujesz się czy w darmowej wersji mogę z tego korzystać jakoś czy to tak dalej poograniczane, że nie?
i wiesz coś więcej o tym a4 monitorze? Wiem, że w Korei są, ale drogie it akie o, 6 kilo wag na przykład
i wiesz coś więcej o tym a4 monitorze? Wiem, że w Korei są, ale drogie it akie o, 6 kilo wag na przykład