Witajcie, z Papierkiem chcemy zagrać turniej drużynowy walki, na przykład 3 tury od 120 hp, to do ustalenia. Chcemy zrobić 2 drużyny minimum 2 maks 4 osoby na drużynę. Potrzebny jest ktoś kto stawiać serwer umie, bo my nie mamy takiej opcji.Termin to następna sobota, wszystko zależy kto się zgłosi, zawsze termin można dogadać.
Napisałem to tutaj, bo chcę większy turniej zrobić, w ogule taki wontek może zostać chyba, ale umawiajmy się na te 4 osoby minimum, ja w wekend niemogę ten.