No właśnie zależy. Moim zdaniem większości niewidomych by się nie chciało. Mi osobiście się by chciało. Zarobiłbym kolejne 5 i bym miał 13... Tutaj mógłbym pisać dalej, ale nie napiszę. Ci którzy rozumieją energię pieniądza nie potrzebują reszta i tak nie zrozumie. -- (Julitka): No ale w tej sytuacji to oczywiście najlepiej nie pracować w ogóle, czyż nie? ;) -- (balteam): Jak ktoś teraz zabawi się ze świadczeniami to i z 8 koła dostanie jak się nie mylę, także no.
Mustafa, nie każdy chce pomnażać kasę, zwłaszcza jeśli mu by zostawało sporo. Wyobraź sobie dwie osoby po 8 koła, nawet z mieszkaniem na wynajem by odkładali 3 koła bez jakichś wyrzeczeń. Mało komu by się chciało zarobić jeszcze o tysiaka więcej, 5 to co już innego, ale wszystko zależy ile wydajesz, ile chcesz wydawać no i co robisz z tym wolnym czasem, a no i oczywiście w jakiej pracy te 5 kafli byś miał zarabiać.
Mam z moją kobitą stałego przychodu 15, 15500. Mieszkanie wynajmujemy, opłaty robimy, leki do cukrzycy które mało nie kosztują kupuję, do jakiejś fajnej knajpy zjeść coś zajebistego i nie koniecznie taniego raz na miesiąc idziemy, nie musimy jakoś bidować i około 5/ 6 k idzie odłożyć.
Mimo pobieranych świadczeń, zamierzam pracować, wprawdzie kończy mi się umowa we wrześniu, ale zaczęłam szukać czegoś innego, bo jestem więcej niż pewna, że mi tej umowy nie przedłużą.
Dlatego napisałem, że moim zdaniem większości by się nie chciało, mi by się chciało. Dwie osoby po 8k brzmią świetnie, ale dwie osoby po 13k brzmią jeszcze lepiej.
-- (balteam): Mustafa, nie każdy chce pomnażać kasę, zwłaszcza jeśli mu by zostawało sporo. Wyobraź sobie dwie osoby po 8 koła, nawet z mieszkaniem na wynajem by odkładali 3 koła bez jakichś wyrzeczeń. Mało komu by się chciało zarobić jeszcze o tysiaka więcej, 5 to co już innego, ale wszystko zależy ile wydajesz, ile chcesz wydawać no i co robisz z tym wolnym czasem, a no i oczywiście w jakiej pracy te 5 kafli byś miał zarabiać.
Zdecydowałem się na uczestnictwo w kursie online. Jestem po pierwszym module i jak narazie wszystko jest dostępne począwszy od utworzenia konta na stronie studium prawa europejskiego, po przez zalogowanie odczytanie materiału szkoleniowego po przez program edge, a skończywszy na rozwiązanie testu. Zobaczymy jaki będzie modół 2 jeśli chodzi o dostępność dla nas. Pozdrawiam Kamil.
Samo zgłoszenie na kurs po przez wypełnienie formulaża i dokonanie przelewu za kurs też dało się wykonać. Koordynatorka jest skora do współpracy, ponieważ przed zapisaniem się na kurs zwróciłem się z prośbą o przesłanie mi jakiegokolwiek materiału nie związanego z kursem, ale w takim samym formacie, który obowiązuje na kursie, w celu sprawdzenia czytelności i podesłała bez problemu.
Czytałem, wychodzi na to, że egzamin końcowy jest z prawdziwego zdażenia, zobaczymy jakie to będzie miało przełożenie w praktyce, bo to, że egzamin będzie to pewne. Musi się w papierach organizatorów wszystko zgadzać.
Witam. Jeśli chodzi o studium prawa europejskiego to wywiązali się z obietnicy. Po ukończonym kursie online który zakończył się 16 kwietnia dzień później było już dostępne zaświadczenie do pobrania. Po wypełnieniu karty rozwoju zawodowego informacjami z zaświadczenia można do nich wysłać skan karty w celu uzyskania podpisu i pieczątki organizatora. Zapisałem się dzisiaj do projektu unijnego c m k p dodając potrzebne załączniki i czekam na weryfikacje. W śród załączników, które dodałem są zaświadczenie o zatrudnieniu, zaświadczenie o wpisie do rejestru oraz dyplom technika masażysty.