a te tłumaczenie oni poprawiają czy nie bardzo? sporo krzaczków jeszcze jest
Poprawiają... Sam się w to angarzuję, moge chyba podesłać efekt mojej dotychczasowej pracy...
a jak to ty przerabiasz jak nie znasz hińskiego?
jak łatwo przemienić jakiśplik to moge testować.
napisz mi czy to błąd czy o co chodzi, bo w input.ini w niektórych skrutach zamiast shift jest napisane
np.
lshift
jak łatwo przemienić jakiśplik to moge testować.
napisz mi czy to błąd czy o co chodzi, bo w input.ini w niektórych skrutach zamiast shift jest napisane
np.
lshift
Dobrze jest, gra rozróżnia lewy shift od prawego.
A skąd wiesz, że nie znam chińskiego? :), a na poważnie, poprawiam tylko błędy gdyż cała gra jest tłumaczona
translatorem, a potem tłumaczenia są poprawiane
A skąd wiesz, że nie znam chińskiego? :), a na poważnie, poprawiam tylko błędy gdyż cała gra jest tłumaczona
translatorem, a potem tłumaczenia są poprawiane
aa to git.
hm, doradź mi w takim razie co mogę pozmieniać aby jakoś lepiej mi się grało, denerwuje mnie jak 5 sekund
czyta mi chińskie znaczki i gadacza nie mogę przerwać. jednocześnie nie wiem na ile gra ucierpli jeśli
się tak da i tak ustawię, aby nvda dało się zatrzymać kontrolem aby nie czytał albo ustawić tak że jak
nowy tekst bedize to przestaje czytać stary, ale w poruszaniu to może przeszkodzicć, no nie iwem myśl
and rozwiązaniem;D
hm, doradź mi w takim razie co mogę pozmieniać aby jakoś lepiej mi się grało, denerwuje mnie jak 5 sekund
czyta mi chińskie znaczki i gadacza nie mogę przerwać. jednocześnie nie wiem na ile gra ucierpli jeśli
się tak da i tak ustawię, aby nvda dało się zatrzymać kontrolem aby nie czytał albo ustawić tak że jak
nowy tekst bedize to przestaje czytać stary, ale w poruszaniu to może przeszkodzicć, no nie iwem myśl
and rozwiązaniem;D
ja ogulnie nie wiem co tam sie dzieje, za duż o krzaczków;P no i muszze wkońcu poedytować te skruty
może literą g, ale to jakiś item jak wieszz co to chyba jest,
w ogule jak wyłączyć tą muzyke w grze? to z ustawień wyłączenie nie działa
w ogule jak wyłączyć tą muzyke w grze? to z ustawień wyłączenie nie działa
Bo to jest zabugowane. Zależy jakie itemy, miąsko zbierasz skillem collection a takie zywykłe, mecze
na przykład bckspace
na przykład bckspace
literą g może albo enterem też, ja jakoś podniosłem
literą d chyba szukałem potem miecza i jakoś go założyłem równierz literą g
ale nie iwem jak na przykład oczytać ile mam hp
literą d chyba szukałem potem miecza i jakoś go założyłem równierz literą g
ale nie iwem jak na przykład oczytać ile mam hp
co to oznacza w takim razie skopiowane z r?
50.0;100.0 że mam ówne 50 na 100 hp? można mieć na przykład 52.5 hp?
50.0;100.0 że mam ówne 50 na 100 hp? można mieć na przykład 52.5 hp?
no durne to jakiś łeb mnie zabił. jak mnie kto zabije to coś trace?
no i durnie bo nie moge patrzeć wroga hp bo jak walcze to przecierz sie poruszam. a jak sie poruszam
ot nvda mi nie czyta co gada
no i durnie bo nie moge patrzeć wroga hp bo jak walcze to przecierz sie poruszam. a jak sie poruszam
ot nvda mi nie czyta co gada