Hejka Wszystkim.
Pomyślałem będąc po raz trzeci w kinie na tym samym filmie, że może taki wątek zaproponuję. I co myślicie o tym ?
Cytaty oczywiście nie tylko z filmów kinowych, ale i z telewizyjnych mogą być.
Pomyślałem będąc po raz trzeci w kinie na tym samym filmie, że może taki wątek zaproponuję. I co myślicie o tym ?
Cytaty oczywiście nie tylko z filmów kinowych, ale i z telewizyjnych mogą być.