Edytowano
12 likes
Jakiekolwiek, dźwiękowe na dobry początek, jeśli nie w formie dodatkowego tagu czy dopisku za nazwą wątku, oznaczenie dla moda innej grupy, że grupa sąsiada chce jego grupie oddać jakiś wątek - oj, przydałoby się. Aktualnie trzeba za każdym razem sprawdzać, czy dany wątek jest zaoferowany albo, jeśli w ogóle pamiętamy, ze coś takiego miało miejsce, działać z listą oferowanych wątków, które przychodzą w wiadomościach, a to, chcecie czy nie, wygodne nie jest. Teraz np. dostałam tych ofert z innej grupy ponad 50, a nie mam jeszcze wyklarowanego pomysłu, które dokładnie chcę odebrać i czy utworzyć dla nich jedno forum, czy może dwa. Fakt, że żeby się dowiedzieć, które konkretnie mam dostać, muszę grzebać w menu każdego wątku lub jeździć w tę i nazad po liście zaoferowanych w wiadomościach przy użyciu ii, jakoś mnie nie raduje. Kolejna sprawa, że czasem odkrywało się wszak, że jakiś wątek został zaoferowany może i pół roku wcześniej, ale nikt tego nie zauważył. Jednym słowem, wnioskuję o ułatwienie moderatorom pracy poprzez wprowadzenie w nie najodleglejszej przyszłości podanych powyżej lub podobnych rozwiązań.