Forum

Śledzenie swoich grup przez stronę internetową

Propozycje

magmar

#1 ·

Witajcie, jak w temacie.
Teraz większość spraw załatwia się mobilnie, to byłby krok w przyszłość, chyba, że się da dodawać fora, które są widoczne na stronach.
To byłoby uzupełnienie dla raczkującego jeszcze Eltengera.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

lukasz1993258

#2 ·

to zażądzanie grupami za pomocom strony internetowej, to był by fajny pomysł.
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

magmar

#3 ·

Ależ ludziki to jest!
Trza to nieco obejść, ale się da.
W pakiecie kurier.
Tylko trzeba każde forum dodać do śledzonych.
Nie całą grupę, ale 10 forów należących do tej grupy.



Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

lukasz1993258

#4 ·

hm naszczęście, to ja tylko jeśli chodzi o dwie moje grupy, to ja je mam w śledzonych.
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

pates

#5 ·

Ma to sens, fakt faktem strona wymaga dość ostrej przebudowy.