Witajcie, jak w temacie.
Teraz większość spraw załatwia się mobilnie, to byłby krok w przyszłość, chyba, że się da dodawać fora, które są widoczne na stronach.
To byłoby uzupełnienie dla raczkującego jeszcze Eltengera.
Teraz większość spraw załatwia się mobilnie, to byłby krok w przyszłość, chyba, że się da dodawać fora, które są widoczne na stronach.
To byłoby uzupełnienie dla raczkującego jeszcze Eltengera.