Poprzednia
5 / 5
A to mam pytanie. Jakie fantasy bądź science fiction gry przeglądarkowe polecacie?
race game nigdy nie miałem problemu z monetami, one przychodzą na drugi dzień, średnio 24 godziny po zakupie
hej, mam takie pytanie do graczy sjmanager.pl
Jest jakiś sposób, żeby ogarniać na liście transferowej, czy zawodnik ma zablokowane umiejętności?
Tam podobno jest inny kolor, ale sami wiecie jak to jest :P
Jest jakiś sposób, żeby ogarniać na liście transferowej, czy zawodnik ma zablokowane umiejętności?
Tam podobno jest inny kolor, ale sami wiecie jak to jest :P
O, dołączam się do pytania. Nigdy nie słyszałem o czymś takim, ale z chęcią bym w coś takiego zagrał.
Gdzie mogę to znaleść?
To jest wtyczka do nvda?
-- (nuno69):
INS+F czyta kolor tego co pod kursorem
--
To jest wtyczka do nvda?
-- (nuno69):
INS+F czyta kolor tego co pod kursorem
--
To jest domyślny skrut klawiszowy NVDA+f.
Jeśli masz jako klawisz NVDA ustawiony insert, to wtedy Insert+f, jeśli zaś capslock, to Capslock+F, a jeśli obydwa, wtedy obydwa skruty zadziałają.
To odczytuje wszystkie informacje o formatowaniu, w tym właśnie nazwę, rozmiar i kolor czcionki.
Jeśli masz jako klawisz NVDA ustawiony insert, to wtedy Insert+f, jeśli zaś capslock, to Capslock+F, a jeśli obydwa, wtedy obydwa skruty zadziałają.
To odczytuje wszystkie informacje o formatowaniu, w tym właśnie nazwę, rozmiar i kolor czcionki.
Wiecie, czy gra farmerama jest dostępna dla nas?
To chyba jest jedyna gra przeglądarkowa, która ma dźwięki i oprawę muzyczną.
To chyba jest jedyna gra przeglądarkowa, która ma dźwięki i oprawę muzyczną.
Ostatnio jjak patrzyłem, ale to bylo ze dwa lata temu, to nie była.
Grasz w tą Farmeramę? I jak?
Weszłam na konto taty.
Ni dostępne to za nic.
Szkoda, bo ma fajne dźwięki.
Poza tym tata mi mówił dziś, że ładuje się toto godzinę.
Szkoda.
Ni dostępne to za nic.
Szkoda, bo ma fajne dźwięki.
Poza tym tata mi mówił dziś, że ładuje się toto godzinę.
Szkoda.
Poprzednia
5 / 5