Forum

Pauzy w głosach od nuance

Screenreadery i syntezatory mowy

KaelaMensha2000

#1 ·

Witajcie,
W głosach od nuance Zosia, Krzysztof i Ewa są spore pauzy i przeszkadza to w czytaniu.
Wie ktoś technicznie dlaczego tak jest?

Adasadula

#2 ·

Które dokładnie, te NVDA czy sapi

Adasadula

#4 ·

1 likes
Aa, tam to pewnie cosś sprzętowo zrąbane. Dlatego nielubię czytaczy z vocalizerem :D

-- (KaelaMensha2000):
W sense player np.

--

zvonimirek222

#5 ·

Vocalizer sam jest zrąbany, a producent rozwija tylko sdk, nie wnosząc niczego nowego do języka i nie naprawia znanych błędów.
Student studentowi wszystko

zvonimirek222

#6 ·

To jest to, o czym obiektywnie powiedziałem w grupie innej, zamkniętej.