markus1234
#1 ·
Witajcie. Problem jest taki:
Gdy wybiorę mikrofon ze słuchawek bluetooth i nagram wpis na bloga, to gdy ten wpis się odtwarza, to głos jest o wiele niższy, niż powinien być. Czego to jest wina? Gdy nagrywam mikrofonem laptopowym, to wszystko jest normalnie. Pozdrawiam.
Gdy wybiorę mikrofon ze słuchawek bluetooth i nagram wpis na bloga, to gdy ten wpis się odtwarza, to głos jest o wiele niższy, niż powinien być. Czego to jest wina? Gdy nagrywam mikrofonem laptopowym, to wszystko jest normalnie. Pozdrawiam.