Forum

DJablo Iv

Dostępne gry video

Poprzednia 2 / 9 Następna

AndyElusive

#21 ·

Siemson.
Proźba do posiadaczy gry czy udostępnili by nagranie z gry, tak by pokazać to co jest dostępne i jakie są bolączki, bez podstaw bo to można obejżeć sobie w necie co i jak od początku, taka zaawansowana gra przechodzenie między lokacjami, sposoby nawigacji, walka i opsługa ekwipunku oraz uzbrojenia a także jak wygląda zbieranie przedmiotów i czy są odczytywane ich właściwości, jak z wbijaniem statów.
Nie musi to być początek gry bo w necie już krążą poradniki co do kreowania postaci i dalsze jej ulepszanie.
Zastanawiam się nad kupnem w niedalekiej przyszłości tylko nie wiem jeszcze na jaką platforme się zdecydować.
Pozdro i THX
Sygnatura: "
Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, a nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy znowu nadchodzi Wiek, który go zrodził."

Zuza

#22 ·

podbijam
Boże, błogosław obsługę
klienta.

zywek

#23 ·

Ja nie wiem jak wy myszką chodzicie :D

AXM04

#24 ·

Nie myszką, tylko padem
-- (zywek):
Ja nie wiem jak wy myszką chodzicie :D

--
"Dies irae, dies illa,..."

Aoi

#25 ·

Witam
jaki działa pad? Od x box czy od ps4 lub ps 5?
Pozdrawiam Aoi

Zuza

#26 ·

chyba taki i taki z tego co wiem
Boże, błogosław obsługę
klienta.

mojsior

#28 ·

mam znajomego która pada od ps 5 z dual sense i normalnie gr.
Chyba trzeba jakieś coś zainstalować co by windows widział pady od ps

Zuza

#29 ·

ds4 windows
Boże, błogosław obsługę
klienta.

patras

#30 ·

lub dual sense x

longshoot

#31 ·

Gram aktualnie łotrem, polecam.

Kosa12

#32 ·

Ja gram obecnie nekromantą iteż polecam.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

zegarmistrz

#33 ·

Zdaża się wam, że diablo się wam przycina na waszych kompach?

Zuza

#35 ·

nie
Boże, błogosław obsługę
klienta.

mojsior

#36 ·

Jak nie spełniasz wymagań to się przycina normalne.

Zuza

#37 ·

Cześć, Może głupie pytanie, bo jestem począdkująca: kiedy wchodzę opcje, to tylko pokazuje mi funkcje dotyczące ekranu. Jak mogę się dostać do dostępności?
Boże, błogosław obsługę
klienta.

nuno69

#38 ·

Prawy bumper albo trigger, juz teraz nei pamietam
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Kosa12

#39 ·

Mi też się nie przycina gra.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

Zuza

#40 ·

Dzięki, pokombinuje
-- (nuno69):
Prawy bumper albo trigger, juz teraz nei pamietam

--
Boże, błogosław obsługę
klienta.
Poprzednia 2 / 9 Następna