Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 14 / 45 Następna

Julitka

#261 ·

Trudno by mi było zmieścić się w rozmiar 34. :( Smuteczkowe to jest.
Panierowany filet z kurczaka czy typowy schaboszczak?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#262 ·

Schaboszczak. Najdziwniejsza sytuacja związana z twoją niepełnosprawnością.

Postukujacy

#263 ·

Edytowano
Trudno się zdecydować na jedną konkretną. Najdziwniejsze jak do tej pory wydaje mi się zebrać burę od pani przechozień za to, że prowadząc drugiego niewidomego, smyrnąłem ją kijem po nogach, bo szliśmy nieco szybciej niż ona i nie było zachowanej odległości. Wyrzut brzmiał: no jak go prowadzisz? Dodam, że obaj mieliśmy białe laski w widocznym miejscu.

Kiwi ptak czy kiwi owoc?
INFP

Julitka

#264 ·

Owoc. :) Po co mi ptaki?
Ale w dziedzini owoców zostając: Jaki owoc lubisz najbardziej?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#265 ·

Edytowano
Każdy :D. Najbardziej chyba pierwsze miejsce egzekwo Mandarynki, brzoskwinie liczi i kiwi.
Herbata mrożona z miętą i cytryną czy bez jednej z tych rzeczy? Jeśli tak, to bez jakiej?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#266 ·

Z cytryną. Skok na bungee czy ze spadochronem?

daszekmdn

#267 ·

Bungee :D Nigdy nie robiłem takich rzeczy, ale chyba jest większa swoboda.
Apple czy Google?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#268 ·

Apple telefon, Google komputer. Spaghetti bolonese czy carbonara?

Julitka

#269 ·

Bolognese. Carbonara fuuuj.
Z czym najchętniej zjadł/abyś teraz wrapa?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#270 ·

Teraz to mnie mdli akurat, nie wiem od czego, ale jak już to z nuggetsami. Spotkać stado dzików w lesie czy ekshibicjonistę w parku?

Postukujacy

#271 ·

1 likes
Oj to pytanie jest prościutkie! Ekshibicjonistę. Nawet bym uwagi nie zwrócił na chama.

Szum morza czy szmer strumienia?
INFP

MarOlk

#272 ·

2 likes
Najlepiej szmer strumienia uchodzącego do szumiącego morza. No to w tematyce nadmorskiej. Oooooorzeszki w karmelu czy kuuuuuukurydza gotowana?

daszekmdn

#273 ·

Kuukurydza gotowana :D.
Masło czy margaryna?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Postukujacy

#274 ·

O ble. Masełko. Nie używam zwykle.

Szachy czy warcaby?
INFP

MarOlk

#275 ·

1 likes
Szachy. Marsz równości czy marsz niepodległości? A może oba, bo jedno i drugie się nie wyklucza?

Zuzler

#276 ·

Stać z boku i obserwować dowolny. :D
Czy w dzieciństwie marzyła/eś o jakiejś zabawce czy innej rzeczy, której nie pozwalano Ci mieć albo nikogo nie było stać na taki wydatek dla Ciebie? Co to było?

MarOlk

#277 ·

Walkie-talkie. Drogie to było jak cholera. Jak wyobrażasz sobie samego siebie za 5 lat?

Numernabis

#278 ·

Edytowano 1 likes
Nadal niewidomy.
Na górze czy na dole?
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

daszekmdn

#279 ·

Na górze.
Kiełbasa bez niczego, czy musztardą/ketchupem?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#280 ·

Z musztardą. Whisky z colą czy solo?
Poprzednia 14 / 45 Następna