Forum

Blog środowiskowe spostrzeżenia, czyli propaganda i stek bzdur

Środowisko niewidomych

Poprzednia 2 / 2

piecberg

#21 ·

Przecież gadaczka ma rację

papierek

#22 ·

2 likes
No właśnie, i to powinno wyjaśnić wszystko. Robienie podpuchy celem obserwacji. xdd

-- (gadaczka):
Na Typhlosie zrobiłam pewną podpuchę w celach obserwacji, brawo, ale na Eltenie piszę tylko z tego konta, więc wypraszam sobie insynuacje. IP to nie wszystko panie programisto.

--
po co mi sygnatura?

magmar

#23 ·

1 likes
,Pisz sobie Ono swego bloga, jeśli potrzebujesz wzmocnić za jego pośrednictwem swoje poczucie wartości.
Dlaczego użyłam rodzaju nijakiego?
A jaką mamy pewność, że Gadaczka jest kobietą?




-- (gadaczka):
Jak tak wam bardzo przeszkadza ten blog to nie będzie kontynuowany xD

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

misiek

#24 ·

1 likes
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

piecberg

#25 ·

To są bzdury? To jest bardzo trafna uwaga. Cytat: zauważyłam u sporej części niewidomych następującą rzecz. W okresie młodości, szkoły, początków dorosłości mają oni podobne cele i dąrzenia co ich widzący rówieśnicy. Po tym okresie jakby, nie zrozumcie mnie źle, zaczynają się cofać. Osoby ok. trzydziestki dużo bardziej różnią się od pełnosprawnych. Często chęć znalezienia odpowiedniej pracy, partnera, lub popularnego spędzania wolnego czasu przestają mieć dla nich znaczenie. Niejednokrotnie nawet słyszałam od nich jak to bardzo są zmęczeni.
-- (misiek):
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.

--

magmar

#26 ·

1 likes
Ale jaki jest sens pisać to wszystko tutaj?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

misiek

#27 ·

2 likes
Przykro mi, że masz takie zdanie, a pozytywnie pomimo przeciwności też może być.
-- (piecberg):
To są bzdury? To jest bardzo trafna uwaga. Cytat: zauważyłam u sporej części niewidomych następującą rzecz. W okresie młodości, szkoły, początków dorosłości mają oni podobne cele i dąrzenia co ich widzący rówieśnicy. Po tym okresie jakby, nie zrozumcie mnie źle, zaczynają się cofać. Osoby ok. trzydziestki dużo bardziej różnią się od pełnosprawnych. Często chęć znalezienia odpowiedniej pracy, partnera, lub popularnego spędzania wolnego czasu przestają mieć dla nich znaczenie. Niejednokrotnie nawet słyszałam od nich jak to bardzo są zmęczeni.
-- (misiek):
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.

--

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

magmar

#28 ·

Że zacytuję pewnego użytkownika, jeśli się poczuwa, a powinien, z radością podam jego nick.
, baaaaaa, nawet dla dobra sprawy gotowa jestem użyczyć swojego syntetycznego głosu:


Homo Tyflosis Eltenensis to podgatunek zwierząt z rzędu naczelnych z grupy homo. sapiens. Zamieszkują one rozległe tereny sieci. Dorosłe osobniki prowadzą samotniczy tryb życia, tylko czasami zbierając się w większe lub mniejsze grupy. Mimo pozornego podobieństwa do Homo Sapiens ich zachowanie i język charakteryzują znaczące różnice. Z reguły prowadzą osiadły, nocny tryb życia. Często pasożytują na Homo Sapiens, które to dostarczają im pożywienia i schronienia. Czytała Krystyna Czubówna.



2023-05-29 16:55:14
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

piecberg

#29 ·

O, ładne i prawdziwe. Wystarczy w nocy wejść na team talk i wszystko jasne.
-- (magmar):
Że zacytuję pewnego użytkownika, jeśli się poczuwa, a powinien, z radością podam jego nick.
, baaaaaa, nawet dla dobra sprawy gotowa jestem użyczyć swojego syntetycznego głosu:


Homo Tyflosis Eltenensis to podgatunek zwierząt z rzędu naczelnych z grupy homo. sapiens. Zamieszkują one rozległe tereny sieci. Dorosłe osobniki prowadzą samotniczy tryb życia, tylko czasami zbierając się w większe lub mniejsze grupy. Mimo pozornego podobieństwa do Homo Sapiens ich zachowanie i język charakteryzują znaczące różnice. Z reguły prowadzą osiadły, nocny tryb życia. Często pasożytują na Homo Sapiens, które to dostarczają im pożywienia i schronienia. Czytała Krystyna Czubówna.



2023-05-29 16:55:14

--

adelcia

#30 ·

ja się na ten blog teś aż tak krzywo ni patrzę.

magmar

#31 ·

przeczytała.
Sami posłuchajcie.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

daszekmdn

#32 ·

1 likes
:D a to już moje nocne wygłupy w ramach odstresowania i odmużdżenia.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

magmar

#33 ·

1 likes
Nie wiedziałam, czy wolno mi ujawniać autora, dobra robota!
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

misiek

#34 ·

:XD
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

cinkciarzpl

#35 ·

Haha. Dalej opis stworka poproszę, bo tak ładnie się zapowiadało :D
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Elanor

#36 ·

Czemu ta pani nie pójdzie do sejmu? Tam by się prawdopodobnie spełniła, a i coś pożytecznego mogłaby niechcący zrobić.

camila

#37 ·

Gadaczka na rzecznika osób niepełnosprawnych. :O
ENFP
Poprzednia 2 / 2