Poprzednia
2 / 2
Przecież gadaczka ma rację
2 likes
No właśnie, i to powinno wyjaśnić wszystko. Robienie podpuchy celem obserwacji. xdd
-- (gadaczka):
Na Typhlosie zrobiłam pewną podpuchę w celach obserwacji, brawo, ale na Eltenie piszę tylko z tego konta, więc wypraszam sobie insynuacje. IP to nie wszystko panie programisto.
--
-- (gadaczka):
Na Typhlosie zrobiłam pewną podpuchę w celach obserwacji, brawo, ale na Eltenie piszę tylko z tego konta, więc wypraszam sobie insynuacje. IP to nie wszystko panie programisto.
--
1 likes
,Pisz sobie Ono swego bloga, jeśli potrzebujesz wzmocnić za jego pośrednictwem swoje poczucie wartości.
Dlaczego użyłam rodzaju nijakiego?
A jaką mamy pewność, że Gadaczka jest kobietą?
-- (gadaczka):
Jak tak wam bardzo przeszkadza ten blog to nie będzie kontynuowany xD
--
Dlaczego użyłam rodzaju nijakiego?
A jaką mamy pewność, że Gadaczka jest kobietą?
-- (gadaczka):
Jak tak wam bardzo przeszkadza ten blog to nie będzie kontynuowany xD
--
1 likes
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.
To są bzdury? To jest bardzo trafna uwaga. Cytat: zauważyłam u sporej części niewidomych następującą rzecz. W okresie młodości, szkoły, początków dorosłości mają oni podobne cele i dąrzenia co ich widzący rówieśnicy. Po tym okresie jakby, nie zrozumcie mnie źle, zaczynają się cofać. Osoby ok. trzydziestki dużo bardziej różnią się od pełnosprawnych. Często chęć znalezienia odpowiedniej pracy, partnera, lub popularnego spędzania wolnego czasu przestają mieć dla nich znaczenie. Niejednokrotnie nawet słyszałam od nich jak to bardzo są zmęczeni.
-- (misiek):
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.
--
-- (misiek):
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.
--
2 likes
Przykro mi, że masz takie zdanie, a pozytywnie pomimo przeciwności też może być.
-- (piecberg):
To są bzdury? To jest bardzo trafna uwaga. Cytat: zauważyłam u sporej części niewidomych następującą rzecz. W okresie młodości, szkoły, początków dorosłości mają oni podobne cele i dąrzenia co ich widzący rówieśnicy. Po tym okresie jakby, nie zrozumcie mnie źle, zaczynają się cofać. Osoby ok. trzydziestki dużo bardziej różnią się od pełnosprawnych. Często chęć znalezienia odpowiedniej pracy, partnera, lub popularnego spędzania wolnego czasu przestają mieć dla nich znaczenie. Niejednokrotnie nawet słyszałam od nich jak to bardzo są zmęczeni.
-- (misiek):
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.
--
--
-- (piecberg):
To są bzdury? To jest bardzo trafna uwaga. Cytat: zauważyłam u sporej części niewidomych następującą rzecz. W okresie młodości, szkoły, początków dorosłości mają oni podobne cele i dąrzenia co ich widzący rówieśnicy. Po tym okresie jakby, nie zrozumcie mnie źle, zaczynają się cofać. Osoby ok. trzydziestki dużo bardziej różnią się od pełnosprawnych. Często chęć znalezienia odpowiedniej pracy, partnera, lub popularnego spędzania wolnego czasu przestają mieć dla nich znaczenie. Niejednokrotnie nawet słyszałam od nich jak to bardzo są zmęczeni.
-- (misiek):
Problem jest tylko taki, że być może przyjdzie tu jakiś nowicjusz nie obyty z tematem, przeczyta te bzdury i uwierzy.
--
--
Że zacytuję pewnego użytkownika, jeśli się poczuwa, a powinien, z radością podam jego nick.
, baaaaaa, nawet dla dobra sprawy gotowa jestem użyczyć swojego syntetycznego głosu:
Homo Tyflosis Eltenensis to podgatunek zwierząt z rzędu naczelnych z grupy homo. sapiens. Zamieszkują one rozległe tereny sieci. Dorosłe osobniki prowadzą samotniczy tryb życia, tylko czasami zbierając się w większe lub mniejsze grupy. Mimo pozornego podobieństwa do Homo Sapiens ich zachowanie i język charakteryzują znaczące różnice. Z reguły prowadzą osiadły, nocny tryb życia. Często pasożytują na Homo Sapiens, które to dostarczają im pożywienia i schronienia. Czytała Krystyna Czubówna.
2023-05-29 16:55:14
, baaaaaa, nawet dla dobra sprawy gotowa jestem użyczyć swojego syntetycznego głosu:
Homo Tyflosis Eltenensis to podgatunek zwierząt z rzędu naczelnych z grupy homo. sapiens. Zamieszkują one rozległe tereny sieci. Dorosłe osobniki prowadzą samotniczy tryb życia, tylko czasami zbierając się w większe lub mniejsze grupy. Mimo pozornego podobieństwa do Homo Sapiens ich zachowanie i język charakteryzują znaczące różnice. Z reguły prowadzą osiadły, nocny tryb życia. Często pasożytują na Homo Sapiens, które to dostarczają im pożywienia i schronienia. Czytała Krystyna Czubówna.
2023-05-29 16:55:14
O, ładne i prawdziwe. Wystarczy w nocy wejść na team talk i wszystko jasne.
-- (magmar):
Że zacytuję pewnego użytkownika, jeśli się poczuwa, a powinien, z radością podam jego nick.
, baaaaaa, nawet dla dobra sprawy gotowa jestem użyczyć swojego syntetycznego głosu:
Homo Tyflosis Eltenensis to podgatunek zwierząt z rzędu naczelnych z grupy homo. sapiens. Zamieszkują one rozległe tereny sieci. Dorosłe osobniki prowadzą samotniczy tryb życia, tylko czasami zbierając się w większe lub mniejsze grupy. Mimo pozornego podobieństwa do Homo Sapiens ich zachowanie i język charakteryzują znaczące różnice. Z reguły prowadzą osiadły, nocny tryb życia. Często pasożytują na Homo Sapiens, które to dostarczają im pożywienia i schronienia. Czytała Krystyna Czubówna.
2023-05-29 16:55:14
--
-- (magmar):
Że zacytuję pewnego użytkownika, jeśli się poczuwa, a powinien, z radością podam jego nick.
, baaaaaa, nawet dla dobra sprawy gotowa jestem użyczyć swojego syntetycznego głosu:
Homo Tyflosis Eltenensis to podgatunek zwierząt z rzędu naczelnych z grupy homo. sapiens. Zamieszkują one rozległe tereny sieci. Dorosłe osobniki prowadzą samotniczy tryb życia, tylko czasami zbierając się w większe lub mniejsze grupy. Mimo pozornego podobieństwa do Homo Sapiens ich zachowanie i język charakteryzują znaczące różnice. Z reguły prowadzą osiadły, nocny tryb życia. Często pasożytują na Homo Sapiens, które to dostarczają im pożywienia i schronienia. Czytała Krystyna Czubówna.
2023-05-29 16:55:14
--
Haha. Dalej opis stworka poproszę, bo tak ładnie się zapowiadało :D
Czemu ta pani nie pójdzie do sejmu? Tam by się prawdopodobnie spełniła, a i coś pożytecznego mogłaby niechcący zrobić.
Poprzednia
2 / 2