Czołem. Tak na szybko. W konferencjach w Ii nie działają:
1. wyciszanie użytkownika - brak widocznego efektu po użyciu
2. niezaładowuje się na bieżąco historia chatu trzeba poklikać i dopiero wtedy.
1. wyciszanie użytkownika - brak widocznego efektu po użyciu
2. niezaładowuje się na bieżąco historia chatu trzeba poklikać i dopiero wtedy.