Edytowano
Autodriving jest już zaimplementowany, tylko nie są uwzględnione przyciski aktywacji w kodzie, znaczy w tym domyślnym.
Bo jak dodawałem teleporty nowe, to widziałem
Bo jak dodawałem teleporty nowe, to widziałem