Forum

Jak zacząć GTA5?

Dostępne gry video

Poprzednia 3 / 3

krzywy

#41 ·

Edytowano
Autodriving jest już zaimplementowany, tylko nie są uwzględnione przyciski aktywacji w kodzie, znaczy w tym domyślnym.
Bo jak dodawałem teleporty nowe, to widziałem

LordKiller

#42 ·

Acha.
No to jak będzie się dało to nie będę go używał.

LordKiller

#43 ·

ale jakie teleporty i jak widziałeś?

Adasadula

#44 ·

Ale on chyba był już w liamowym tylko poprostu nie zmapowany pod nic

zywek

#45 ·

Na autodrive jest mod osobny, j się wciska i jedzie do znacznika mapy.

Adasadula

#46 ·

możliwe, widziałem gdzieś na letsie więc tak mi się coś kojazyło

zegarmistrz

#47 ·

A sluchajcie, gdzie był do pobrania ten modzik do gta 5?

exterminator

#48 ·

z tym auto drivingem to chodziło oto, że trzeba było wejść do auta, i wybrać tak jak z menu teleportacji mjejsce do którego auto ma pojechać. Tak przynajmiej miało to wyglądać. W którymś streamie liam o tym mówił, ale mod porzucił
Time to exterminate.

krzywy

#49 ·

Widziałem, bo swego czasu, jak kod był jeszcze dostępny na githubie, ściągnąłem go, i pododawałem pare drobnych poprawek czy tam rzeczy, takich jak, dodawanie pieniędzy z poziomu moda, 85 nowych miejsc do teleportowania się, opcje zwaną stay silent, czyli każdy npc, cię ignoruje.

krzywy

#50 ·

O właśnie, tego czegoś implementację widziałem w kodzie.

Adasadula

#51 ·

no, tylko jak mówiłem nie zmapowanap od klawisz

zegarmistrz

#52 ·

Najlepsze, jest to, że aktualizacja moda, była w lutym xd.
Poprzednia 3 / 3