Forum

sztuczna inteligencja ładnie oczyszcza dźwięk.

!Archiwum

balteam

#1 ·

Witajcie, ai albo si, jak kto woli, też potrafi co nieco w kwestii oczyszczania nagrań z szumów, echa itd.
Poniżej wrzucam wam link do nagrania na youtubie, w adobe podcast jak wybierzemy Speech enhancement, to program poprawia nagranie, można edytować jakoś takie nagranie nawet po słowach, ale czy to dla nas dostępne, nie wiem, wrzucam tylko info:
https://www.youtube.com/watch?v=cWdOsO92gCY
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Numernabis

#2 ·

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale to jest narzędzie online?
Nie znam na tyle angielskiego.
Jeśli nie to czy jakiś namiar można prosić do tego softu?
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

balteam

#3 ·

tak, jest to narzędzie online, strona też po angielsku:
https://podcast.adobe.com/
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Numernabis

#4 ·

Rozumiem,
a czy to już działa? trzeba się tam rejestrować czy jest gdzieś klikalny dodaj plik itp? Przeglądałem wstępnie i nic takiego nie znalazłem.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

balteam

#5 ·

Edytowano
Raczej musisz się zalogować albo najpierw konto założyć, możesz przez googla na przykład.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Numernabis

#6 ·

OK, dzięki
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

tomecki

#7 ·

Jeśli chodzi o edycję słów to tylko angielski. Natomiast warto weryfikować ten ich poprawiacz, bo to potrafi zrobić taki hm... angielski akcent, zwłaszcza jeśli nagranie bardzo złej jakości.

midzi

#8 ·

@Tomecki fakt, a do tego jeszcze dwie kwestie:
1: Potrafi odrobinę podwyższyć głos szczególnie, jeśli głos sam z siebie jest z tych wysokich.
2: Jeśli w nagraniu jest sama mowa, to wszystko ok. Jeśli do tego jest jednak jakaś muzyka, ot, choćby jingiel na początek i koniec, to robią się z tego dziwne rzeczy.

monstricek

#9 ·

Analogicznie jest ze śpiewem, albo wtedy, kiedy mówią więcej, niż dwie osoby.