Forum

pytanie o białe laski orjętacyjne

Archiwum

nietoperz

#1 ·

Witam mam pytanie jakie polecacie laski orjętacyjne składane i jakich firm

Julitka

#2 ·

2 likes
@Nietoperz przejrzyj grupę, już jest wielki wątek o laskach.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#3 ·

Edytowano 2 likes
Ba, 2 nawet. Znajdziesz je na forum "W drodze". Niniejszy wątek w związku z tym zamykam.