Forum

Głupstwa w szkole i w internacie

Archiwum

Kuba999

#1 ·

Hejka, tutaj piszcie o głupstwach i dziwnych pomysłach Jakie mieliście w szkole i w internacie.

Zuzler

#2 ·

4 likes
Wątek zamykam, ponieważ powiela się z wątkami już istniejącymi w grupie "Polska społeczność eltena". Ponadto niniejsze forum nie jest odpowiednie dla niego tematycznie.