Forum

Camila

Sprzedający

misiek

#1 ·

2 likes
Polecam wszystkim. Towar jak najbardziej zgodny z opisem i w pełni sprawny. Obsługa miła i na najwyższym poziomie. Sprzedająca wzorowa.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Milena132

#2 ·

1 likes
Ja teżpolecam bardzo serdecznie. Towar sprawny, z gratisem w postaci super pokrowca i kartą pamięci. Wysyłka też szybka, bez większych problemów.