Forum

[drobny] [Wiadomości] Skasowana treść wiadomości

Archiwum błędów

Postukujacy

#1 ·

7 likes
0. Status błędu: drobny.
1. Krótki opis błędu: znika treść pisanej wiadomości mimo opcji NIE.
2. Wersja, której dotyczy błąd: 2.5 (stabilna).
3. Ostatnia znana wersja, w której błąd nie występował: brak obserwacji behawiorystycznych.
4. Lista kroków prowadzących do wystąpienia błędu:
- wybór opcji "napisz wiadomość" lub ctrl _N w wiadomościach na użytkowniku
- podanie tematu wiadomości (np. dwie litery i znak interpunkcyjny)
- przejście tabem do edycji wiadomości i wpisanie kilku linii tekstu, niektóre puste
- przypadkowe wciśnięcie escape
- upewnienie się co do pozycji kursora i ustawienie strzałkami dół/góra na opcji NIE chcę odrzucać treści wiadomości
- naciśnięcie enter
- nie stwierdzenie tytułu oraz treści wiadomości
- stwierdzenie zaskoczenia tym faktem
- bezowocna próba użycia ctrl +z gdyby skasowanie nastąpiło w inny tajemniczy sposób
- nie ma więcej kroków
5. Konfiguracja sprzętowa: system operacyjny, używane wyjście mowy (NVDA lub SAPI), użycie dodatku do NVDA, używanie linijek brajlowskich, inne mogące mieć wpływ na problem: niewidomy od szóśtego roku życia.
6. Zapis z logu, jeśli jakiś pozostaje: żadnych logów z prywatnych wiadomości.
7. Możliwe obejścia: tylko nie wcisnąć escape, tylko nie wcisnąć escape tylko nie wci...
8. Dodatkowe informacje: niepalący, kawaler.
INFP

balteam

#2 ·

3 likes
A tam w Krakowie smog za bardzo wszedł czy co? :P
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pajper

#3 ·

4 likes
Za formę zgłoszenia uwielbiam!!!
Potwierdzam problem.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

EugeniuszPompiusz

#4 ·

1 likes
też potwierdzam problem. ostatnio zmarnowałem w ten sposób jakiś tysiąc z groszem znaków wyjaśnienia
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

Zuzler

#5 ·

1 likes
Ostatnio zrobiłam coś podobnego, zresztą często mi się to zdarza. Po prostu jest jakiś nie wiem... Skrót czy coś, który kasuje, wedle kaprysu, wszystko, co napisałam w ogóle albo np. ostatnie 3,5 słowa.

nuno69

#6 ·

Jak znajdę czas jutro to poprawię. W reszcie ruszyłem leniwe dupsko i ustawiłem środowisko do robienia Eltena to mogę pisać.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Natalia2000

#7 ·

Witajcie, nie chcę tworzyć nowego wątku, ale zauważyłam, nie tylko u siebie, że przerywa nagrywanie wiadomości prywatnych w wiadomości głosowej w połowie, nie informując nas o tym, ucina wiadomości.

balteam

#8 ·

1 likes
do dwóch minut mogą nagrywać osoby bez wersji premium, ale tam jakiś sygnał powinien być