Forum

Jakiego używacie syntezatora mowy bądź głosu?

Screenreadery i syntezatory mowy

Poprzednia 20 / 25 Następna

JM

#381 ·

o to tak - w moim przypadku:
do pracy na Androidzie Vocalizer Zosia wersja compact
do książek vocalizer zosia rozszeżony
na windowsie do pracy na codzień Nuance Ewa rozszeżony choć wcześniej Zosia rozszeżony - właściwie naprzemiennie z RHVoice i Ivoną, ale ona nie jest już tak responsywna
no i co najciekawsze do czytania angielskich tekstów na kompie mam SMP, który według mnie radzi sobie najlepiej jak chodzi o czytanie angielskiego Polską syntezą.
tyle ode mnie.
Ps. próbowałem się przekonać do Apolla na RH, no ale przegrałem

monstricek

#382 ·

Co u mnie: RHVoice wszędzie, gdzie tylko można. Używam Vladislava do rosyjskich i Natana do polskich tekstów. Na Iphone używam Krzysztofa compact do polskiego i głosa Yuriy compact dla rosyjskiego. Bardzo nie lubie Vocalizer, ale niczego innego na Iphone niema. Espeak się nie liczy, bo ma masakrycznie dzikie czytanie rosyjskiego.

DJGraco

#383 ·

Monstricek a tak z ciekawosci czy używałeś kiedyś Apollaa na rosyjskim? Bo słyszałem, że chyba ten synt miał też ten język. Jak tak to jak to oceniasz?
W polskim może jakiejś rewelacji nie ma, ale mówi całkiem wyraźnie, tylko niektóre głoski są troszkę inne, no i np Anna czyta jako Ana.

Paulinux

#384 ·

Edytowano
Ja też teraz już tylko RHVoice. Na komputerze Agata, a na telefonie Midzi, ale to tylko dlatego, że w RH fajnie da się wybić głośność ponad normę, a ja mam beznadziejnie cichą przejściówkę. Gdyby nie to, używałabym espeaka tak jak do tej pory na Androidzie.
Happy hacking

monstricek

#385 ·

Tak, używałem, ale szału niema. U nas był on małopopularny ze względu na to, że mieliśmy lepszą alternatywę, czyli Fonemofona.
-- (DJGraco):
Monstricek a tak z ciekawosci czy używałeś kiedyś Apollaa na rosyjskim? Bo słyszałem, że chyba ten synt miał też ten język. Jak tak to jak to oceniasz?
W polskim może jakiejś rewelacji nie ma, ale mówi całkiem wyraźnie, tylko niektóre głoski są troszkę inne, no i np Anna czyta jako Ana.


--

misiek

#386 ·

Na kompie Agata z Rhvoice. Tak po za tym to nic się nie zmieniło. Czasem sobie włączę też inne głosy od Rhvoice.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Kuba999

#387 ·

Na Androidzie Rh Voice.

DJGraco

#388 ·

A z jakiego głosu? Tj czy Magda czy Natan czy Michał czy jeszcze jakiegoś innego?

Adasadula

#389 ·

Pewnie Wiesław
-- (DJGraco):
A z jakiego głosu? Tj czy Magda czy Natan czy Michał czy jeszcze jakiegoś innego?

--

biedrona333

#390 ·

ja teraz na kompie używam syntalka16

lwica

#391 ·

Espeak i tylko espeak, rhwoice tylko dla testów, i z sympatii do pewnych ludzi produkujących głosy. Na telefonie talkback, który w zupełności mi wystarcza.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

JM

#392 ·

łał, podziwiam. Mi narazie nie udało się przyzwyczaić do tej syntezy.

-- (biedrona333):
ja teraz na kompie używam syntalka16

--

Numernabis

#394 ·

Syntalk 16, to można gdzieś dostać?
Chętenie bym spróbował
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

biedrona333

#395 ·

ja mam instalkę mogę wysłać w załączniku przez eltena

DJGraco

#396 ·

Instalkami dzielimy się na priv. Ja już dostarczyłem Numerowi

biedrona333

#397 ·

wiem, że na priv, ale moja była za dóża, dzięki, że mu wysłałeś?

biedrona333

#398 ·

a tak z ciekawości jak macie syntalka 16 to na jakiej prędkośxi pracujecie?

DJGraco

#399 ·

Ja to próbowałem na stuwie, ale za bardzo piszczący, kiedyś pracowałem na 50 albo 60 procent, teraz nie pamiętam. I tak terazużywam espeaka i Apolla.
Poprzednia 20 / 25 Następna