Forum

Wejście na wyjście 3,5

Przewody i zasilanie

daszekmdn

#1 ·

Edytowano
Potrzebuję przejściówki z 3,5 na 3,5.
Wtyk do którego z jednej strony wpinamy kabel 3,5 a druga strona jest wyjściem (Bolcem który można wpiąć w inne wejście).
Wiem, że są przedłużacze na 3,5 i takie mam, ale chodzi mi tylko o dwustronną wtyczkę bez kabla wydłużającego.
Jeśli jest taki wynalazek, to jak to się nazywa? Na Allegro znajduje mi jakieś głupoty na usb otg i inne takie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#2 ·

Bez kabla może być trudno. Możesz spróbować znaleźć taką z tzw. nieplączącym się kablem, tzn. sprężynowym, jak w starych stacjonarkach.
Happy hacking

tomecki

#3 ·

W stolycy jest coś takiego jak Warszawska Giełda Elektroniczna. Tam jest masa sklepików z różnymi takimi duperelkami. Nie twierdzę, że musisz akurat tam jechać, ale może masz w pobliżu jakieś tego typu miejsce albo nawet sklepik z kablami, antenami, gniazdkami itd, bo czasem tam mogą wiedzieć o takich rzeczach.

daszekmdn

#4 ·

Mam taki sklep, ulubiony swoją drogą.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#5 ·

I co byłeś tam, pytałeś?

misiek

#6 ·

Kiedyś miałem coś takiego i byćmoże nawet mam.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#7 ·

No wszystko widzę z kablami, nawet mega krótkimi, ale jednak, ale czemu w sumie nie chcesz z kablem? Jak znajdę u siebie tą przejściówkę to dam znać.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

zywek

#8 ·

Ale po co komu gniazdko w gniazdko?

daszekmdn

#9 ·

Żeby wpiąć dwie przejściówki do innej przejściówki i zrobić sobie rozdzielenie dwóch rzeczy na osobne kanały.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#10 ·

Toć przecież można kupić rozdzielacze bez bawienia się w takie rzeczy, chyba, że ja czegoś nie rozumiem i jeszcze inaczej chcesz to zrobić

misiek

#11 ·

No to ja już też nie rozumiem w takim razie. Zrozumiałem, że chcesz przejściówkę z jednej strony z bolcem, z drugiej z wyjściem na minijacka.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tomecki

#12 ·

Można robić wielopiętrowe konstrukcje z przejściówek, ale z praktyki wiem, że to na dłuższą metę musi się kiedyś rozwalić. Możliwe, że na twoim miejscu zamówiłbym odpowiedni krótki kabelek z dobrej jakości złączami, który wytrzyma lata. Wadą jest fakt, że kilkadziesiąt złych pewnie to kosztuje, ale jeśli chcesz żeby to działało długo to podejrzewam, że na przejściówki kupowane cyklicznie wydasz więcej.

daszekmdn

#13 ·

Potrzebuję użyć kilka razy.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#14 ·

Edytowano
To ja w takich przypadkach używałem kabla jack, 2xcinch i dwie przejściówki z cinch na jack i miałem w ten sposób z jednej ztrony wtyczkę stereo, z drugiej dwie wtyczki od każdego kanału osobno.