Edytowano
Potrzebuję przejściówki z 3,5 na 3,5.
Wtyk do którego z jednej strony wpinamy kabel 3,5 a druga strona jest wyjściem (Bolcem który można wpiąć w inne wejście).
Wiem, że są przedłużacze na 3,5 i takie mam, ale chodzi mi tylko o dwustronną wtyczkę bez kabla wydłużającego.
Jeśli jest taki wynalazek, to jak to się nazywa? Na Allegro znajduje mi jakieś głupoty na usb otg i inne takie.
Wtyk do którego z jednej strony wpinamy kabel 3,5 a druga strona jest wyjściem (Bolcem który można wpiąć w inne wejście).
Wiem, że są przedłużacze na 3,5 i takie mam, ale chodzi mi tylko o dwustronną wtyczkę bez kabla wydłużającego.
Jeśli jest taki wynalazek, to jak to się nazywa? Na Allegro znajduje mi jakieś głupoty na usb otg i inne takie.