No to jak tu szukać znajdziek, itp? Tylko przy pomocy tego klawisza n?
exploracją mój drogi, litera n to tylko prowadzenie do waypointu.
Kiedy znajdziemy się w zasięgu itemu możemy do niego być nawigowani.
Uwaga.
Opcja która wyłącza całkowicie kamerę i grafike a zostawia tylko ui jest, ale jest zbugowana dość mocno, więc jeżeli nie macie lagów i gra działa wydajnie, nie ruszajcie tej opcji..
Walka mi się podoba, choć bywa wymagająca.
Jeśli dla kogoś jest zbyt trudno i dużo się dzieje.
Gdyby ktoś chciał sie na spokojnie nauczyć walki, to można w opcjach dostępności sobie powłączać pewne opcje.
Sprawdziłem to, nie ułatwia to zanadto walki ale sprawia, że przeciwnicy wolniej na nas reagują, dzięki czemu możemy lepiej reagować na dźwięki pomocnicze, chodź ja radze sobie przynajmniej w demie bez tych różnych opcji wspomagających.
Sama gra jest świetna, jak narazie jestem zachwycony.
Kiedy znajdziemy się w zasięgu itemu możemy do niego być nawigowani.
Uwaga.
Opcja która wyłącza całkowicie kamerę i grafike a zostawia tylko ui jest, ale jest zbugowana dość mocno, więc jeżeli nie macie lagów i gra działa wydajnie, nie ruszajcie tej opcji..
Walka mi się podoba, choć bywa wymagająca.
Jeśli dla kogoś jest zbyt trudno i dużo się dzieje.
Gdyby ktoś chciał sie na spokojnie nauczyć walki, to można w opcjach dostępności sobie powłączać pewne opcje.
Sprawdziłem to, nie ułatwia to zanadto walki ale sprawia, że przeciwnicy wolniej na nas reagują, dzięki czemu możemy lepiej reagować na dźwięki pomocnicze, chodź ja radze sobie przynajmniej w demie bez tych różnych opcji wspomagających.
Sama gra jest świetna, jak narazie jestem zachwycony.
Jakoś nie zawsze mam dźwięk wroga. A jak robie a i d, aby się obrucić to i tak nie mogę namierzyć wroga. Nie wiem co jest nie tak. Może w ustawieniach mam coś nie tak.
B obróci ci Hynka w trnę najbbliższego wroga. Nie wiem jakie masz ustawienia accessibility
Mam info od developera dla tych, co mają problem tak zwanym performancem czyli wydajnością, czyli jeśli komuś gra działa straaasznie wolno, należy włączyć w video settings high contrast mode oraz obniżyć rozdzielczość i powyłączać bądź obniżyć inne opcje grafiki, ale high contrast mode zostawić włączony.
Jeżeli komuś źle działa opcja z całkowicie wyłączoną grafiką, czyli nie macie dźwięków kroków i otoczenia, powinien na oficjalnym discordzie gry w dziale blind accessibility wysłać developerom specyfikacje swojego sprzętu, czyli procesor, pamięć ram i model karty graficznej oraz wersje systemu windows, bo trwają prace nad poprawą tej funkcji.
Jeżeli komuś źle działa opcja z całkowicie wyłączoną grafiką, czyli nie macie dźwięków kroków i otoczenia, powinien na oficjalnym discordzie gry w dziale blind accessibility wysłać developerom specyfikacje swojego sprzętu, czyli procesor, pamięć ram i model karty graficznej oraz wersje systemu windows, bo trwają prace nad poprawą tej funkcji.
Dźwięki beaconów nie pasują zbytnio do klimatu, mam tu na myśli te od nawigacji chyba bo słyszałem chwilę jak Nuno grał.
2 likes
Nic nie obiecuję bo jestem zarobiony jak Husycka kobyła ale czy byłoby zainteresowanie streamem z 1428? Te akurat mi wychodza i je kończę więc dlatego pytam
ty wiesz że ja zawsze jestem chętny.
Sam wczoraj gierke nabyłem i będę ogrywał.
Polecam wam kupić edycje delux, bo kupicie razem z soundtrackiem i z dostępem do dlc, którego jeszcze nie ma, ale będzie i ci co kupili delux dostaną je, kiedy się ukaże.
Jest jakieś 10 procent na wersje delux, więc zapłacicie o 9 zł więcej
Sam wczoraj gierke nabyłem i będę ogrywał.
Polecam wam kupić edycje delux, bo kupicie razem z soundtrackiem i z dostępem do dlc, którego jeszcze nie ma, ale będzie i ci co kupili delux dostaną je, kiedy się ukaże.
Jest jakieś 10 procent na wersje delux, więc zapłacicie o 9 zł więcej
No jasne, że chcę!
-- (nuno69):
Nic nie obiecuję bo jestem zarobiony jak Husycka kobyła ale czy byłoby zainteresowanie streamem z 1428? Te akurat mi wychodza i je kończę więc dlatego pytam
--
-- (nuno69):
Nic nie obiecuję bo jestem zarobiony jak Husycka kobyła ale czy byłoby zainteresowanie streamem z 1428? Te akurat mi wychodza i je kończę więc dlatego pytam
--
ja! jestem za!