to to jakieś okrojone konkretnie musi być
Poprzednia
2 / 2
A jak wy toto konfigurujecie od zera? Pytom, bom po prostu ciekaw.
Tam już była winda jak go kupiłem. A co do instalacji, da się, do biosa wchodzisz trzymając najpierw volume+ i dociskasz power. Otwiera się Boot menu, recovery mode i bios. Można wybrać, i jazda.
Na ekranie dotykowym to chyba trudna sztuka je? Tak się po prostu zainteresowałem jak tam ogarnąć gadadło. No chyba że na starcie podpinacie klawy jakieś.
przecież to jest genialne ..taki tablet z windows że ja sam na to nie wpadłem sam wcześniej.
@Pitef, a spróbuj tego dodatku, może pomoże na Twoje dźwiękowe problemy:
https://addons.nvda-project.org/addons/BluetoothAudio.pl.html
https://addons.nvda-project.org/addons/BluetoothAudio.pl.html
Poprzednia
2 / 2