Zawsze jest swego rodzaju podrzędność, choć odrobinę, wyręczanie, przestawianie rzeczy nie tam, gdzie być mają, obawy o samodzielność itp.
I to nie jest zła wola rodziców.
Pamiętaj też, że jednak większość widzącej młodzieży po pewnym czasie naturalnie się wyprowadza i to z podobnych powodów do wyżej przeze mnie wymienionych +różnice pokoleniowe, których naprawdę czasem nie da się znieść. :D